Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Letezik az hogy egy bizonyos...

Letezik az hogy egy bizonyos szemely meg akkor is hazudik es azt nezi hulyenek akinel van bizonyitek arra hogy regen eladta a gyereket?

Figyelt kérdés
pl. nalam van 1 dns teszt ami 100%-osan bizonyitja hogy egy lany ismerosom az iker testverem, de meg ilyenkor is apam meg anyan nezet hulyenek engem es tagadjak.

2016. jan. 18. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hibás a teszt, kérj egy új eredményt. Ha mind a kettő azt mutatja, hogy testvéred, akkor az. Nem kell mit kérdezned. Az emberek meg mindenáron védik a saját igazuk. Itt az oldalon aikiboxerrel szoktam vitatkozni, szegény hatalmas álomvilágban él és ezt mindenki tudja, aki nem csak fotelharcos, de ő marad a saját kis álomvilágában, hiába kapja tőlem a masszív tényeket, nem ér semmit. Erre mondják, hogy aki hülye, az hülye és kész. :D Hagyni kell. :D Úgyhogy ne izguljál, nem fogják belátni valószínűleg soha, de ha a teszt azt mutatja kétszer is, akkor bizony ez van. De van még egy opció, hogy tényleg nem történt semmi és biológiai véletlen történt. Erre valami eszméletlenül kicsi az esély, ugyanakkor előfordulhat! Na, mindegy! Sok sikert, aztán dönts, ahogy érzed.
2016. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

3 dns tesztem van es mind 100%-os. es megis engem tesznek hulyenek hogy ilyenre koltom a penzem. es amiota gyanakodtam hogy a lany az en testverem azota alig aludtam.

iker tesom de o 5 percel utannam szuletett.

2016. jan. 18. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik. Hülyék lennének beismerni...


De azért meglepett, hogy ez még manapság is divat. A tesódnak már szóltál amúgy?

2016. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem szoltam. az alitolagos annya meg a pasija rejtegetik valamiert. fb-n se irhatok mert letiltott. szerintem szoltak neki hogy valamit akarok mondani neki. es meg a baratai se segitenek.


es az kizart hogy veletlen legyen az hogy egy idoben szulettunk, neki is barna a szeme es egy magasak lennenk ha nem szedte volna kiskoraban azt a csontnovelot vagy mi a sz az a tabletta.

2016. jan. 18. 17:58
 5/5 anonim válasza:

Na de honnan vettél mintát a tesódtól?

Amúgy hány éves vagy?

2016. nov. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!