Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 18 év alatti elköltözés...

18 év alatti elköltözés szülői engedély nélkül?

Figyelt kérdés
Nincs rossz kapcsolatom a szüleimmel, de alapból nem támogatják a különköltözést, hogy még több év múlva is velük éljek, itt vállaljak munkát, és legfeljebb pár méterre költözzek el tőlük. :D De, tényleg. Megértem, meg minden, de nekem már egy kicsit sok(k). Pontosan 122 nap múlva leszek nagykorú, hogyha most, vagy pár héttel később elmennék itthonról, és hagynék egy levelet, illetve, hogy ugyanúgy hívhatnak, meg biztonságos helyen vagyok, lehet valami baj belőle? Nem hiszem, hogy szólnának a rendőröknek. 18 évesen át is iratnám a lakhelyem. Nem szeretek itt élni, sőt... elhiszem, hogy nincs messze a július már, de én már akkor sem bírom, ez a hely csak állandó szorongást okoz. Ahova mennék, lennének rokonok is városon belül, bár, nem hozzájuk mennék. Illetve, "ha lenne is valami", 100 nap alatt csinálna valamit a hatóság?
2016. márc. 2. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

"Pontosan 122 nap múlva leszek nagykorú, "


Mehetsz, amerre látsz.

A hatóság nem tehet semmit. Bűncselekményt nem követsz el vele.

2016. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!