Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik olyan törvény, amely...

Létezik olyan törvény, amely kimondja, hogy hol lehet tartani a szemetest kollégiumba?

Figyelt kérdés
A kollegiumunkba két hete egyszer csak azt mondták hogy muszáj a szobába tartani a szemetes kukát, de nem akarjuk mert büdös és nem igazán lehet higiénikus. Kiraktuk újra és újra, de csak tettek vissza. Most meg még csak szemetesünk sincs mert azt mondták hogy nem adják vissza míg meg nem tanuljuk hogy tartsuk bent a szobába. Na most én arra vagyok kíváncsi, hogy lenne ilyen törvény ami ezt tiltaná?

2016. márc. 17. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumban a törvényt házirendnek hívják. Nem kötelező betartani, csak ha ott laksz.
2016. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg büdös, akkor mossátok ki és ezúttal vigyázzatok rá.
2016. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pucold ki domestossal és ha valami nagyon büdöset dobtok ki, akkor vigyétek le rögtön. A lakásomban se a lépcsőházban tartom.
2016. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A törvények nem az ilyen apróságokat szabályozzák, nem is lenne értelme. Az esetetekben arról van szó, hogy megszabták a feltételek, aminek megfelelve vehettek igénybe egy szolgáltatást.
2016. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen törvény.

Olyan törvény van, ami szabályozza a közegészség- és járványügyi megfelelőséget.


Elég hülye megoldás, hogy abban a szobában kell tárolnotok a hulladéktárolót, ahol laktok, alszotok.

Erre szerintem csak az a megoldás, hogy nem dobtok ki a szemetesbe olyan dolgokat, amelyek erjedhetnek, penészedhetnek, romlandóak.

2016. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!