Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csináltam egy kisebb hülyesége...

Csináltam egy kisebb hülyeséget, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

Megrongáltam (pontosabban szétvertem) az egykori nevelőszülőm autóját. És szerintem tudja, hogy én voltam. Tudom, nincs mentség arra amit tettem, de mikor megláttam egyszerűen visszajöttek a régi emlékek, és olyan mértékű düh lett úrrá rajtam, hogy azt se tudtam mit csinálok, csak az lebegett a szemem előtt, hogy fájdalmat okozzak neki, de mivel neki személyesen nem tudtam, így az autója bánta.

Gondolom tett följelentést, vagy valamit, viszont értem még nem jött a rendőrség, ezért kérdezem mire számíthatok? Nem kellett volna már bevinniük, vagy most mire várnak? Ha eddig nem jöttek, az azt jelenti már nem is fognak?

Lány vagyok, és már nagykorú.


2016. márc. 20. 18:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%

Jól tetted.

Máskor azért ilyet ne csinálj, már csak magadra tekintettel sem.


Ha tudod, tagadd le az esetet.

Elképzelhető, hogy csak sejti a majom, hogy te voltál, de nem bizonyos benne.

2016. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

A 'kisebb hulyeseg' az nem egyenlo a tobb szazezer forintos karral. Ertem en hogy haragszol ra, na de mar elnezest...


Ha nagyon akarnak, megtalalnak - kulonosen, hogy kiirtad ide ezt a kerdest, siman visszakeresheto lesz, hogy kinek lehetett olyan nevelt gyereke, aki szetverhette az autojat. Ha mar ilyen hulye vagy, meg is erdemled hogy megtalaljanak...

2016. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%

"Jól tetted. "

Remélem akkor is ezt gondolod majd, ha egy haragosod a te autóddal teszi ugyanezt!

2016. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

"és már nagykorú."

Legfeljebb testben.

2016. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%

"Remélem akkor is ezt gondolod majd, ha egy haragosod a te autóddal teszi ugyanezt!"


Az én autómat rongálhatja bárki. Még te is.

Az jusson már el az agyadig (ha van neked ilyen), hogy az okozatot mindig megelőzi valami. Ez pedig az OK.

2016. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

"Remélem akkor is ezt gondolod majd, ha egy haragosod a te autóddal teszi ugyanezt!"


Hülyeség volt a lány részéről, de az nem jelenti azt hogy nem érdemelte meg a nevelő szülő, sőt elég valószínű hogy rászolgált az illető.

2016. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

"csak az lebegett a szemem előtt, hogy fájdalmat okozzak neki, de mivel neki személyesen nem tudtam, így az autója bánta. "


Igazi gyáva ember vagy, de ne csüggedj ilyenekből sok van.


Lehet belőle bajod, de mivel szerencsédre Magyarországon laksz megúszod felfüggesztettel és a kár pár százalékát kell csak megfizetned, viszont a károsultnak lehet egy élet munkáját/álmát vágtad szét pontosabban zúztad szét.

2016. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7! Szóval szerinted az embert kellett volna szétvernem? Igen, lehet, hogy az még jobb lett volna, de nem akartam miatta leélni a hátralevő életemet egy börtönben.

Remélem is, hogy vért izzadt, mire meg tudta venni ezt az autót!

2016. márc. 20. 19:50
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

# 7/7 Időpont ma 19:42:


Mielőtt tovább vinnyogsz itt baromságokat, olvasd el Móricz Zsigmond, Árvácska c. művét, vagy nézd meg filmen.

2016. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

# 5/9 Időpont ma 19:36

"Az én autómat rongálhatja bárki. Még te is."

Én biztos nem teszek ilyent. 70-es IQ felett nem ez a konfliktuskezelés elfogadott módja.


Persze, így nagy a szád, de szerintem agyvérzést kapnál, ha reggel egy karcolást találnál a kocsidon, nem hogy szétverve látnád.


"Az jusson már el az agyadig (ha van neked ilyen), hogy az okozatot mindig megelőzi valami. Ez pedig az OK."

Ez eleve hülyeség.

Vannak személyiségzavarok, amelyeknél nem kell "ok" a normálistól eltérő viselkedéshez - csupán maga a beteg elme.


Mi tudsz te az "okról"? A kérdező ugyanis erről semmit nem írt.

Ha te engem csúfoltál a suliba, és én ezért évek múlva a fejedbe vágom a baltát, akkor én nem vagyok hibás, mert van"OK"?

2016. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!