Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisebb-nagyobb vita hevében...

Kisebb-nagyobb vita hevében az ember sok hülyeséget mond a másiknak, amit nem is gondol komolyan. Hagy ez valami nyomot? Hogy lehet az ilyen bántásokat jóvá tenni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Bennem mindíg megmarad a tüske.
2011. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vannak szavak,mondatok,amelyek mindig visszhangozni fognak az ember lelkében.Egészen addig,míg a másik bocsánatot nem kér.Amíg ez nem történik meg,és Te nem bocsátasz meg őszintén,nem fogod elfelejteni ezeket a dolgokat,és belül mindig fájni fog,tüske marad.
2011. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyomot hagy. A bocsánatkérés finomítja, de szavakkal jobban meg lehet bántani valakit, mint tettekkel. (Ezért mondják, hogy számoljon az ember 10-ig, mielőtt megszólal...)
2011. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bennem mindig nyomot hagy, hiába tudom, hogy idegességében mondta, én nem tudom elfelejteni.


A bocsánatkérés és az őszinte megbánás kimutatása azért enyhít a dolgon.

2011. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 yuda ***** válasza:
40%
Vannak kritikusan érzékeny nők és nőies férfiak akiktől ha bocsánatot kérsz ,akkor is utolsó leheletükkel védik a sértéseiket és évtizedek múltán is szikrákat tudnak hányni, ha felemlegetik - ez sajnos egészség károsodást okoz és főleg nekik rossz,mert terhet cipelnek, de ők úgy gondolják,annak is rossz,akire haragszanak és de nagyot, nagyot tévednek :)
2011. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan, De én szeretnék bízni abban, ha két ember hisz abban, hogy szeretik egymást, mer hinni abban, h sokat jelentenek egymásnak, képes erre koncentrálni.
2011. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BlackSword ***** válasza:
100%
Sehogy... Kaptam már annyi pofont az éettől, hogy két mondattal nem lehet falhoz állítani...
2011. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BlackSword ***** válasza:
*élettől akart lenni...
2011. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok rá érzékeny. Hamar túlteszem magam rajta egy bocsánatkérés után. Ha mindig azt számolgatnám, hogy ki hányszor bántotta meg a másikat, akkor elég boldogtalan lennék. Pár napig megmarad a tüske, de utána többnyire elfelejtem.

Volt egy ilyen barátom, dátumra tudta, hogy mikor mondtam valami hülyeséget. Tök ciki volt, amikor összekaptunk valamin és vita közben közölte, hogy amikor fél évvel ezelőtt áprisis 6-án szerdán ezt mondtam az szerintem nekem hogy esett neki? Én meg csak néztem bután, mert azt se tudtam már, hogy min vesztünk össze.

2011. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem helyett neki :)
2011. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!