Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az esetben tehet feljele...

Ebben az esetben tehet feljelentést zaklatásért?

Figyelt kérdés

Röviden a történet:Pár éve egyik barátnőm megismerkedett egy férfival.Összejöttek pedig a csaladjaból mindenki ellenezte a nagy korkülönbség miatt.A fickó megcsalta ,barátnőm megmondta neki,hogy vége szakitani akar vele.Ez a férfi egyszerüen nem érti meg.Hivogatja,megy hozzá hiába elmondta neki,hogy hagyja békén.Fenyegette is már,hogy ha nem marad vele akkor kitalált dolgokat fog róla terjeszteni,hogy lejárassa.

Tehet feljelentést zaklatásért barátnőm??

Mindenhol azt hallani,hogy a rendőrök úgysem tudnak mit csinálni.

Barátnőm 23 éves,a férfi 45.

Nem tudom,hogy ez számit e de a fickó kb.10 éve kapott 2 év felfügesztett börtönt adócsalasért.

Köszönöm


2016. ápr. 19. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Tehet, és több az esély ha tanú és bizonyíték van. Hívás felvétele, sms, üzenet stb.

Remélem több esze lesz a következőnél a barátnődnek!

2016. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tanu és bizonyiték van .

Már ő is rájött,hogy akkor milyen hülye volt.

És mit tesznek a rendőrök ilyen esetben?(Bocsi,hogy értetlenkedek)

Köszönöm a választ.

2016. ápr. 19. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki korpa közé keveredik, megeszik a disznók. És most sem ő aggógik, hanem te. Te mafla.
2016. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mafla???

Én nő vagyok :)))

Nem úgy barátnőm,hanem barátom :)

2016. ápr. 19. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Nyomozni fognak. Főleg ha már priuszos a csávó. Kivizsgálják van-e alapja, de ha van bizonyíték mindenképp.
2016. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5#

Nagyon szépen köszönöm.

2016. ápr. 19. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!