Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Behajtó cég zaklat, egy...

Behajtó cég zaklat, egy igazolhatóan nem jogos követeléssel. Tegyek rendőrségi feljelentést zaklatásért?

Figyelt kérdés
Behajtó cég próbál behajtani rajtam egy komoly 300 forintos tételt. Korábban már leleveleztem a behajtó megbízójával, hogy nem jogos a követelés, tévedés történt. Minden levél el van rakva.

2014. okt. 29. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Anno annak idején én a telefonban majd személyesen bementem az irodájukba, és ott utoljára minden hivatalos levelet, papírt, közjegyzői levelet (amit korábban lefénymásoltam) Az orruk alá toltam, és megmondtam, hogy ha még egyszer ebben az ügyben zaklatnak, személy szerint azt fogom feljelenteni akinek most adtam a kezébe a hivatalos iratokat.

Volt annyi eszem, hogy amikor átadtam a papírokat kérjek egy átvételi elismervényt amit az ügyintéző csajnak alá kellett írnia.

Soha többé nem zaklattak..

Próbáld meg te is ezt. Ha nem tudsz vagy már nem akarsz újra személyesen intézkedni akkor a telefonban kérdezd meg az ügyintéző behajtó nevét (írd fel) és mond meg neki, hogy ha még egyszer zaklatnak őt fogod feljelenteni.

2014. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Agent Skopsko válasza:
77%
Felesleges, úgysem áll meg és magánvádas is. Inkább írj egy markáns mailt és ne törődj vele tovább.Nagyjából sejtem melyik cég lehet, amelyik 300 forintért levelez :o)
2014. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!