Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Adott egy nő meg egy férfi a...

Adott egy nő meg egy férfi a férfi a 4. hónapban elhagyta a nőt, most a gyermek 3 éves lett a férfi azzal fenyegetőzik h elveszi a nőtől a gyereket jogi úton, ilyet megtehet?

Figyelt kérdés
időközben látogatta a gyereket, szerintem abszurd hogy ilyennel fenyegeti az anyját
2016. ápr. 20. 20:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

* a terhesség 4. hónapjában

bocs csak remegek az idegtől

2016. ápr. 20. 20:52
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

ha komolyan gondolja és minden feltétel adott akkor ítélheti neki a bíróság. már ha anyánál van elhelyezve. ha ez nem történt meg, akkor minden további nélkül viheti a gyereket.


de nem értem, hogy ez miért fenyegetés? egy apa nem szeretheti a gyerekét, nem akarhat vele élni csak ha anya is jár vele?

2016. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
78%

Azért a bíróság feleslegesen nem fogja megbolygatni a picit. Apuka otthagyott,most meg elvenné a gyereket? Szép,mit ne mondjak. Mire hivatkozik?

Ha nálad minden adott a gyereknek,akkor hiába fenyegetőzik.

2016. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Undorító, hogy a férfiak csak másodrendű szülők sokak szemében. Ugyanannyi joga van neki is a gyerekhez mint az anyának
2016. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális hátteret tud nyújtani a gyermeknek akkor nincs miért aggódnia. De az apának láthatási joga van. Normális háttér alatt azt értem, hogy tudsz adni neki ételt, ágyat, nem drogozol, van munkád, nem vagy halálos beteg.
2016. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, ez mondjuk akkor lenne igaz, ha egyformán nevelték volna eddig a gyereket. De a csávó a terhes nő mellett nem volt ott, a kisbabás időszakban nem volt ott, az első pár évben, ami nettó szívás, nem volt ott, most meg bezzeg már kéne a gyerek?
2016. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
4-es, és akkor a felelősségére csak 3 év múlva jön rá, addig nem is érdekelte? Az én szememben pofátlanság lenne az, hogy szakítanak, és hagyja a nőt egyedüli anyaként felnevelni. Ha végig ott lett volna, és küldözgetett volna legalább pénzt és néha, ha az anyuka nem ért rá gondoskodott volna róla most más lenne a véleményem, de így ....
2016. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
E/3 alatt a nőt értettem 6-os
2016. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a gyereknek mindene megvan és szereti az anyját, nem volt semmilyen elhelyezési per eddig, egyszerüen az apa lelépett és az anyánál maradt, az apa meg látogatta eddig nem akarta elvinni most meg igen
2016. ápr. 20. 21:24
 10/19 anonim ***** válasza:

#9


Ha mindene megvan, akkor nyilván nem ha nincs meg, hiányt szenved, és ez ott megoldott lenne akkor nagyobb az esély rá.


#6,7


A Kérdés kifejtésére elhagyott az olvasási készségetek?

2016. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!