Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bartost hogyhogy nem jelentett...

Bartost hogyhogy nem jelentették még fel a NAV-nál? Hiszem mindig "napszámba" dolgozik (feketén), kézbe kapja a pénzét, amiből gondolom nem adózik. Hogyhogy nem jelentették még fel?

Figyelt kérdés
Videóiban is nagy büszkén mondja, hogy hol volt dolgozni, mit/mennyit kapott érte, bla bla.. Most nem az utalásokról meg a YT pénzről beszélek, hanem a napszámról. Félreértés ne essék, nagy rajongója vagyok a Mösternek, csak furcsa, hogy ezzel még nem szívatták meg..

2016. ápr. 22. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy olyan embert senki nem vesz komolyan + valószinűleg nincs is bejelentett címe hogy keressék valahol
2016. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rajta nem tudna nyerészkedni az adóhivatal, nincs mit elvenni tőle. Ha elkezdenének vizsgálódni vele kapcsolatban, az csak ráfizetéssel járna, úgyhogy hagyják a fenébe.
2016. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem hiszem, h a bevétele eléri azt a szintet amiután adózni kell. A napszámban lehet kézbe kapni a keresetet, de a munkáltatónak kell bejelentenie. Meglepő, de szerintem bartos akár mennyire nyomorult ember is - pszichiátriai eset - attól a maga módján értelmes.
2016. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bartos kifejezetten értelmes és művelt ember, szerintem többször is megjátssza magát, meg persze tényleg ott vannak a mentális betegségei, de ezeket leszámítva egyáltalán nem hülye ember.
2016. ápr. 23. 12:17
 5/5 anonim válasza:
Bartos el van szeparálva! Csak annyit tudtok róla amit a videóiból sejtet nektek! Néha néha eljár napszámba vagy segit a főszerkesztőjének aki kőműves! Tévhit hogy minden nap dolgozik! Előbb kerül vissza az elfekvőbe mint hogy a nav a farkára lépne! Amúgy szerintem segélyen is él! Nem birja a munkát Egyik videójában panaszkodott hogy rosszul lett és mentőt hivtak neki!
2017. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!