Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Betegápolásin vagyok gyerekemm...

Betegápolásin vagyok gyerekemmel, érdekelne milyen támogatást kaphatok még bárhonnan?

Figyelt kérdés
Szeretném kérni a segítséget értelmi sérült gyerekem aki 30-éves,fürdetem,etetem lerobbant állapotban van. 10% egészséges rész van rajta. Egyedül nevelem,nem tudom már fizetni a rezsit,nem akarok az utcára menni. beteg vagyok én is a sok emelgetés miatt. önkormányzat ,illetve bármilyen alapítvány vagy intézmény tud valamiben segíteni? Halottam olyat önkormányzat ítélhet meg családnak mondjuk havi 10 ezret ,mert rászorul. Lakástámogatást nem kérhetek,mert a többi gyerekem akik már nem laknak velem ki kell jelentenem a lakásból. Azt soha ! legyenek hajléktalanok ne legyen bejelentett címük 3-ezer forintért röhej. Nem tudom a jogaimat,van olyan család aki jobban él mint Marci hevesen és egyik sem dolgozik. Na most nem a cél a munkanélküliség,de amíg agydaganata van,sokat kell otthon lenni,intézménybe nem beadható nem tudok mit kezdeni vele. Köszönök inden tanácsot.

2016. ápr. 24. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen; az önkormányzatnál kell érdeklődni.Sajnos olyan a rendszer ebben az országban,hogy aki beteg az vagy otthon vagy a kórházban,de dögöljön meg...Ha nem vagy gazember,aki milliókat lop,akkor nem érsz semmit.Mert "mindenki annyit ér,amennyije van".

...és mennyi az az ápolási?Van vagy 25-35 ezer.Abból éljen meg egy ember,aki a családtagját ápolja...A méltányosságit-amiből az ember a haldokló szüleit ápolhatná-meg már el is törölték nem rég.Felháborító...

2016. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Családsegitő szolgálathoz próbálj meg elmenni, ahol tudnak tájékoztatni a lehetőségeidről, még az is lehet, hogy elmegy valaki hozzátok és úgy segít.felméri a helyzeteteket. Nagyobb városokban szokott lenni ilyen. Talán a neten is utána tudsz keresni. Sok pénzben ne reménykedj, de nektek a kicsi is számíthat. Elvileg hozzájuthatnál házi segitőhöz is heti pár órában, aki segitene emelgetni. A háziorvosnak ebben kéne neked segiteni. Sajnos saját tapasztalatból tudom, hogy rohadt nehéz elintézni bármit is, mert aki ápol valakit, az nem tud órákat a hivatalokban ücsörögni.
2016. máj. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!