Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Apám megpofozott és látszik a...

Apám megpofozott és látszik a nyoma.2x ütött meg mert tiszteletlen voltam. Hova lehet menni feljelenteni? Holnapig biztos megmarad a nyoma és szeretnék minél gyorsabban látleletet vetetni!

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 19:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/162 A kérdező kommentje:

valaki meg tud nekem választ adni a kérdésemre is? Nem érdekel miben hisztek, törvény az törvény és azt akarom hogy megbüntessék. felvette az egészet webkamerával, az elsőt nem, de a másodikat már igen.... Budapesten lakom, 18. kerületben. Hova kell mennem? Ez volt a kérdés, aki nem tud választ adni erre az ne ide böfögjön. köszönöm.


/ egy tini.

2016. máj. 1. 19:59
 2/162 anonim ***** válasza:
19%
Ha folyamatosan bantalmazna, meg talan lenne is oka a 'feljelentesnek'. Igy, hogy visszapofazasert kaptal ket maflast, ugy gondolom hogy maximalisan meg is erdemelted, semmifele latleletet nem fog senki venni, es semmifele feljelentest nem tudsz sehol tenni. A rendorok is maximum kirohognenek - aztan amikor hazavisznek, azt nem teszed zsebre, amit apadtol kapsz ezert az akcioert...
2016. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/162 A kérdező kommentje:
marha jó hogy minden olyanra kapok választ amit nem kérdeztem, de a kérdésemre senki nem válaszol... de ha íg van megpróbálom kinyomozni én, csak azt hittem segítetek és adtok tanácsot mit hogy és hova... de látom csak magamra számíthatok :(
2016. máj. 1. 20:09
 4/162 anonim ***** válasza:
3%

Ahun van a válasz, ne!

Nem tehetsz feljelentést. Az apád, ő nevel.

2016. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/162 A kérdező kommentje:
tévedsz, mert lehet hogy ő nevel, de TÖRVÉNY TILTJA HOGY MEGÜSSÖN. ÉRTED???? NEM ÉRTED???
2016. máj. 1. 20:18
 6/162 A kérdező kommentje:
mindannyian nagy szemetek vagytok! Csak tiltanának le végre titeket! ez jogi kérdés, nem tudsz válaszolni MINEK ÍRSZ? MINEK?
2016. máj. 1. 20:20
 7/162 anonim ***** válasza:
29%
Tompika, nem erted meg, hogy nincs arra torveny, hogy apad nem adhat neked ket pofont? Az arroganciadbol, a hisztidbol egyre inkabb az a velemenyem, hogy nagyon megerdemelted...
2016. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/162 anonim ***** válasza:
2%
Régebben,mikor még a tanárn adhatott,még apád elött is kussba kellet maradnod,nehogy ő is adjon neked! Kis hálátlan,apád mindent megvesz neked,te meg felakarod jelenteni?
2016. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/162 A kérdező kommentje:

"A Gyvt. 2004. évi CXXXVI. törvénnyel történő módosítása 2005. január 1-től a fenti bekezdést kiegészítette a következő második mondattal:


„A gyermek nem vethető alá kínzásnak, testi fenyítésnek és más kegyetlen, embertelen vagy megalázó büntetésnek, illetve bánásmódnak.”"


ezt nyeljétek le.

2016. máj. 1. 20:30
 10/162 anonim ***** válasza:
34%
APÁD NEM KÍNOZ TÉGED BZDMG,HANEM ADOTT 2 POFONT, JOGOSAN! VIKTOR IS KAPOTT APJÁTÓL,MÉGSE NYOMTA BÖRTÖNBE! HÜLYEGYEREK!!
2016. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!