Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehetnék Észak-Koreában...

Hogy lehetnék Észak-Koreában rendőrnő?

Figyelt kérdés

Imádom ezeket a videókat: [link]


Hogy juthatnék ki, hogy ilyen forgalomirányító lehessek? Vagy metróvezető? Mit kell hozzá tudnom a koreai nyelven és a 긴 라이브 김정은! skandálásán kívül?



2016. máj. 8. 02:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
édes istenem...
2016. máj. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Először le kell vágnod a heréidet.
2016. máj. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
..majd a fejedet - és máris hopp teljesül a csodálatos vágyad
2016. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mantis religiosa ***** válasza:
100%

1. Gyakorold az éhezést. Az ottani fejadagoktól garantáltan lemegy a felesleg.


2. Igen, a skandálás isfontos. A lényeg az ütemen van, Aki kilóg a sorból, azt lekaszálják, mint a hamar növő búzát.


3. Szokasd magad a spártai életmódhoz. Nincs buli, pia, haverok. Csak a párt. a munka, és a legfőbb vezető.


4. Légy tökéletes. Aki hibázik azt nem szeretik, és általában nem kap második esélyt.

2016. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem születtél oda?
2016. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Azért borzasztó belegondolni, kik rendelkeznek szavazati joggal ebben az országban...
2016. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

Egy jó kis igaz-koreai rendőrnő?

Húú...beindította a fantáziámat. ;) :DDD

2016. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
úgy, ahogy én az Egyesült Államokban tengerészgyalogos: sehogy. pedig kisgyerek koromtól arra vágyok, de ehhoz oda kell születni, sehogy máshogy nem megy, még kapott állampolgárság sem elég
2016. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#2 Szerencsére nekem sose volt.


#4 Nem mintha lenne rajtam felesleg, az orvosok így is hizlalni próbálnak egy ideje, nem se szeretek enni. És nem járok buliba, alkoholt se iszom.


Jut eszembe. Miért vesz itt mindenki minden kérdést komolyan? Nem akarok oda menni, de kíváncsi voltam, milyen reakciók jönnek egy ilyenre. :D


22/L

2016. máj. 8. 16:28
 10/16 mantis religiosa ***** válasza:
89%

Kedves kérdező! Nemírtam, hogy Rajtad van felesleg, csak azt hogy lemegy ha van.


Amúgy meg Te kezdted a poénkodást a kérdéseddel, nem értem mi a gond a válaszokkal.

2016. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!