Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet emiatt?

Feljelenthet emiatt?

Figyelt kérdés

Van egy Syma x5c drónom, a házunk előtt játszottam vele. (De ez inkább játék mint drón)

Jött egy bácsika az utcán, nem foglalkoztam vele, mert nem videóztam, viszont amikor odaért hozzám, azt mondta hogy fel fog jelenteni, mert "Magyarországon illegálisak ezek a cuccok" mondta.


Tudom kicsit igaza van, de akkor is. Abban biztos vagyok hogy fel fog jelenteni, már mind a két szomszédját feljelentette "hangos zene" miatt, erről tudok.

Ha engem is feljelent, akkor mire számítsak?


2016. máj. 11. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Házatok előtt játszottál, mi köze hozzá? Nem repültél be hozzá szóval ha fel is jelent akkor a rendőrségen elmeséled a történteket. És hogy milyen rosszindulatú a bácsi mert már a másik két szomszédját is feljelentette. (Másrészt mivel bizonyítja hogy megtörtént?)
2016. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Börtönben fogsz megrohadni.
2016. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feljelenthet de ebből semmi sem lesz .
2016. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mivel bizonyítja?
2016. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
Egy demokráciában bárkinek joga van bárkit feljelenteni. A jogszabályok és a rendelkezésre álló bizonyítékok alapján hozzák meg a döntést. Ha a vád nem bizonyosodik be, akkor te is feljelentheted hamis vád miatt.
2016. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!