Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alperes nem veszi át az...

Az alperes nem veszi át az idézést folyamatosan és már másodjára halasztják el a tárgyalást?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, válunk és a gyerekem az apjánál van, mert magával vitte. Beadtam a válást és a gyermekelhelyezést, ennek ellenére már hónapok óta nem jutunk semmire. Az első tárgyalást elnapolták, mert az alperes idézése nem lehetséges, oda van bejelentve, de nem veszi át és akkor sem tartottak tárgyalást. A második tárgyalás, amire szintén nem vette át, itt már meghallgattak, de csak halasztottak új határnapot tűztek ki. Rendeltek tanút és újra megídézték, sőt tanúnak behívták a férjem szüleit, mert ott lakik, és azt sem vették át, a héten volt a tárgyalás. A következő tárgyalást még nem tudom, nem tudott időpontot adni. Most komolyan lehet ilyet? Így el lehet húzni az egészet? A gyerek miatt nekem nem jó, hogy nem jön el. Rendelt el környezettanulmányt és pszichológiai vizsgálatra kell mennem és majd a következő tárgyaláson hoz egy ideiglenes döntést a gyerekről. Ez vicc, minek az idézés ha ezt simán meg lehet tenni.

2016. máj. 21. 13:01
 1/1 anonim válasza:
Az én exférjem sem jelent meg egy tárgyaláson sem a harmadikon automatikusan elválasztottak! Nekem egyszerűbb volt mert a gyerek nálam volt igy nálam is helyezték el!
2016. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!