Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

[link]

Ugye az előzményeket nem tudjuk persze pontosan.


Ha a gyerek tenne feljelentést, felelősségre vonnák a buszvezetőt?

Buszvezetőt szabad videózni?


2016. máj. 26. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Megszegte az utazási feltételeket, így a sofőr joggal zárta ki az utazásból. Hiába próbálkozik utánna menteni magát teljes árú jegy vásárlásával.

Előzmény is nyilvánvaló (micsoda véletlen, hogy az pont nincs felvéve), érvénytelen diákigazolvánnyal akar utazási kedvezményt igénybevenni. Így május végére eléggé hiteltelen az, hogy nem kapott eddig matricát, tehát a szándékosságból kifolyólag a közokirat-hamisítás megvalósul.


Persze a buszsofőr se jár el körültekintően. Hibás okra hivatkozik, és elmarad a rendőrség kihívása.


Amúgy a kölyök miért is tenne feljelentést? Felvételen nem látszik semmi, csupán szóban mond "lökést", kommentben már "nyak megragadásáról" ír, viszont ezek a távolság, idő és a köztük lévő elválasztó miatt eléggé életszerűtlen.

2016. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, amúgy még 9.-ben én is utaztam matrica nélkél vagy fél évet, mert nem tudtam hogy kell, az iskola pedig magától nem is adott. (Sőt, amikor megtudtam hogy kell, akkor is várnom kellett pár napot mire megkaptam.)
2016. máj. 27. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!