Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kölcsön adtam pénzt! Polgári...

Kölcsön adtam pénzt! Polgári pert megnyertem. Erre ő feljelentett hogy fenyegetéssel vettem rá a közjegyzői papír aláírására! Ezen a tárgyaláson a bíróság engem ítélt el! Hogy lehet hogy ugyanabból az ügyből két különböző ítélet született?

Figyelt kérdés
A büntető ítéletet a bíró egy olyan tanú vallomására alapozva hozta aki azóta sajnos életét vesztette korára való tekintettel! Ugyanez a vallomás szerepelt a polgári perben is ahol nem fogadták el mivel csak egy telefonbeszélgetést hallott de nem állította biztosra hogy az én hangomat hallotta a vonal másik végén!
2016. jún. 3. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Erről egy mondás jut eszembe: Tudod mi a különbség egy jó ügyvéd és egy sztár ügyvéd közt? A jó ügyvéd ismeri a jogot, a sztár ügyvéd ismeri a bírót.
2016. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A büntető bírók félelmetesen tudatlanok, polgári ügyszakban is látok egy-két zavarba ejtő dolgot, de büntetőben a sértett vallomása alapján simán elítélnek. Merthogy figyelmeztették a hamis tanúzásra. Polgáriban a fél előadása meg nem bizonyíték, kiröhögik.
2016. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!