Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Itt ezen a fórumon ugye...

Árokpart kérdése:

Itt ezen a fórumon ugye vannak nem is kevesen olyan emberek akiknek más a foglalkozásuk mint amit írnak magukról?

Figyelt kérdés
Mégpedig most a következő esetekre gondolok. Több kérdésben felmerül az egyébként legálisan tartható riasztó és gázpisztolyok kapcsán ún. rendkivűli nagy ellenszenv itt a fórumon emberektől akik állítólag rendőrnek mondják magukat. Nem általános természetesen, de jó pár ilyennel találkoztam. Na most volt osztálytársaim közül is rengetegen mentek el a rendőrséghez dolgozni mint járőrnek, mint nyomozónak, vizsgálónak és a fenti dolgokat élőben tőlük messze nem tapasztaltam. Sőt még akár tanácsot is adnak használatra vonatkozóan mint jogilag és gyakorlati szempontból is. Tehát egyáltalán nem úgy tűnik mintha a nyugati rendőrségnél maradibb lenne e és ne lenne ugyanolyan modern e tekintetben a rendőrségünk. Akik itt valami veszedelemnek állították be a gázpisztolyt és rendőrnek adták ki magukat azok talán nem is azok vagy még a múlt rendszer talán utolsó keményvonalasabb már régóta nyugdíjban lévő állományból valók lehetnek? Kinek mi a véleménye?
2016. jún. 13. 10:00
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Igazából nincs véleményem, mivel ez egy kb anonim forum sose tudgatod hogy ki van a túloldalon. Lehet rendőr, volt rendőr, de akár mosógépszerelő vagy szívsebész is. Vagy unatkozo hülyegyerek.

Másrészről ha ír ide mondjuk 10 rendőr azok ugyan ugy nem reprezentálják a rendőrségen belüli hozzá állást, mint a te 10 barátod volt osztálytársad.

2016. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Maradjunk annyiban, hogy ezen az oldalon rengeteg hülye van.

Ami nem is lenne baj, ha nem kezdené el osztani az észt úgy, hogy életében a közelében semminek nem volt.

Tipikus példája ennek Szél Bernike meg a többi harcos.

2016. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetro ***** válasza:
100%
Én rendőr vagyok. Is.
2016. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát nem általában a fórumozók foglalkozásáról, hanem kizárólag rendőrökről van szó.

Nem kell az adott szakmában (rendőrként) dolgozni ahhoz, hogy megalapozott véleménye legyen valakinek. És fordítva, attól, hogy valaki valóban rendőr, nem biztos, hogy megalapozott a véleménye.

2016. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!