Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen helyen tiltja a törvény...

Milyen helyen tiltja a törvény a gázpisztoly viselését, ha van hozzá viselési engedélyem rá? Van valami tiltó határozat, vagy bárhol viselhetem?

Figyelt kérdés
bank,hivatalok,középületek..Vagy hol lehet ennek utána nézni.
2010. ápr. 13. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én reptérre, kormányzati épületbe vagy repülőgépbe nem igazán mennék vele...
2010. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rendezvényre nem viheted.
2010. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bővebben jobb lenne.Nagyon fontos lenne tudnom,a törvényi hátterét..Minden infó fontos.
2010. ápr. 13. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Mért olyan fontos?

Amúgy elég magától érthetödő hogy közintézménybe, bankba, polgármesteri hivatalba, iskolába nem sétálhatsz be légfegyverrel, baltával....

2010. ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

légfegyver hogy jön ide :D:D lövésed sincs a dologhoz szószerint...


ha van viselési engedélyed rá akkor kizárólg REJTVE és töltve de nem kibiztositva(természetesen ez forgótárasnál nem megvalósitható) bárhova elviheted magaddal hisz azért van hogy megvédd vele magad.

2010. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez a rendelet vonatkozik ide:

[link]


Értelmezésem szerint bárhol viselheted józan állapotban, rejtve, biztosítva. Persze egyes helyeken mondjuk bankban, stadionban, plázában, reptéren az üzemben tartó tiltja a bevitelt. De ha rejtve marad, nem is veszik észre szerintem.

Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért viselnéd?
2021. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért?
2021. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!