Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megszűnt a munkaviszonyom...

Ha megszűnt a munkaviszonyom és munkanélküli lettem, de nem regisztráltam munkanélküliként, akkor hány napig jár még a TB ellátás nekem?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éves folyamatos munkaviszonyom volt.

De mindenféle papírok hiányoznak az előző 2 munkahelyemről, ezért nem tudtak egyelőre nyilvántartásba venni. Hetekig elhúzódhat a dolog. Ha holnap eltöröm a lábam véletlenül, kapok-e ellátást vagy nem? Mi a törvény most?



2016. júl. 5. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
45 napig
2016. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ellátást mindenképpen kapsz, csak ha nem rendezett a viszonyod, akkor a besúgó rendszer jelent a NAV-nak, akik később felelősségre vonnak.
2016. júl. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi van 2-es?

45 napig még van tb-d, ha nem regisztráltá akkor is

Utána neked kell fizetni, ha nincs új munkahelyed

regisztrálj a munkanélkülibe, amíg találsz új helyet (max 3 hónapig) van valami segély

2016. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

45 napig van biztosítási jogviszonyod, azután fizetned kell.


Ellátást mindenképp kapsz, és a díjakat is mindenképp bevasalják rajtad, ha nem fizetsz, akár voltál orvosnál, akár nem.

2016. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!