Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nem írom alá a munka-...

Ha nem írom alá a munka- valamint a titoktartási szerződést, érvénytelennek számítanak annak ellenére, hogy x ideig ott voltam a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, ezeket előre szokták aláiratni! Ha nem írod alá, akkor érvénytelen, de fel sem vesznek, ha meg utólag akarják alá iratni, akkor nem gyengén ostobák, ebben az esetben én tuti nem írnék alá semmit :D
2016. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdés megválaszolhatatlan. Sokféle szerződés, sokféle titok és sokféle igény van. Mind más, és mindre más szabályok vonatkoznak.
2016. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felhívom a kérdező figyelmét, hogy anélkül, hogy kifejezetten aláírnád a titoktartási szerződést, a munkáddal kapcsolatban köt a - üzleti - titoktartási kötelezettség, amennyiben olyan jellegű információhoz jutsz, melynek megosztása jelentős hátrányt tud okozni a cégnek.
2016. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!