Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki segítsen, meghamisított...

Valaki segítsen, meghamisították a beszélgetésemet, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Valaki kirakott egy facebookos csoportba (15 ezer ember elé) egy olyan beszélgetést, ami sosem történt meg. A képen ujjazom magam és a mellemet mutogatom, de én sosem csináltam hasonlót sem. Egy kamu accról rakták ki a képeket,és most mindenki elhitte rólam, hogy olyan vagyok. Mit tudnék ez ellen csinálni? Esetleg ér valamit, ha feljelentem? vagy a rendőrségnél tudnak csinálni ez ellen akármit is? mivel a napisz@r ellen sem tudtak semmit sem tenni...

#feljelentés #Facebook csoport #beszélgetés hamisítás
2016. júl. 14. 01:35
 1/10 A kérdező kommentje:
és nem, nem mutatom meg a beszélgetést...
2016. júl. 14. 01:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Feljelented rendőrségen. De milyen kép ez? Aki rajta van hasonlít rád vagy photoshop?
2016. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy lett megcsinálva a kép, mintha velem beszélne az illető és arc nem volt rajta, csak egy hasonló testalkatú lány, de a rendőrség mit tud tenni ez ügyben??
2016. júl. 14. 01:41
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
nem tudom édes,próbáld jelenteni facebookon :(
2016. júl. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj egy jó ügyvédet . Majd az tudja mit kell tennie .
2016. júl. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán nincs pénzem egy ügyvédre, de még a családomnak sincs most, ha csak a rendőrségen feljelentem, nem tudják valahogy lenyomozni?
2016. júl. 14. 01:52
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
a telefonban van gps,sztem a készülék tartózkodási helyét meg tudják határozni,vagy feltörik a fiókot és leszedik a képet
2016. júl. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bemesz a rendőrségre és feljelentést teszel. Ők is emberek, segítenek.


Az ilyen pár óra, beazonosítják, aztán kirángatják a kocka agyát a gépe elől és keserves hónapok elé fog nézni. Jelentik a Facebooknak, ők meg letiltják

2016. júl. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
34%
Hidd el kislány, a rendőrség az égvilágon semmit sem fog tenni! A facen jelentheted és letiltják a fiókját. Egyébként meg ha nem vergődsz és hisztizel pár hónap múlva már a kutya sem fog emlékezni rá! Ennyi!
2016. júl. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
81%

Ennyire gáz lenne bevallani, hogy videóba masztiztál valakinek?

Nem olyan nagy dolog ám ez. Az az, ha meg mutatja másnak is.

Mivel te nem egyeztél bele ebbe.

Amúgy szerintem legközelebb jobban gondold meg, kinek masztizol így.

A legegyszerűbb, ha le nyeled a békát és éled tovább az életed. Ha nem foglalkozol vele, előtt utóbb abba marad a dolog. Ha felfújod magad rajta, évekig maradhat téma még.

2016. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!