Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meghamisították a kartonom....

Meghamisították a kartonom. Tanács?

Figyelt kérdés

Sokat osztottam, szoroztam, megmutattam több ismerősnek is a számításaim, hogy nem számoltam-e el valamit, de kb 5 ember is megerősített ebben, hogy ezt intézni kell.


Már voltam a központi irodában, de ott nem tudtak mit csinálni és holnap megyek a jelenlegi oktatóhoz(időközben váltottam), hogy elmondjam ezt neki is, hogy csináljon valamit.


Igazából csak annyira tudom bizonyítani az eddig levezetett órákat, amiket a telefonba felírtam időpontok. Ez elég? Meg összeírtam a fontosabb dolgokat, mert közben dolgozom és iskolába járok, hogy esetleg ilyen napra, amikor esélytelen, hogy vezessek(esetleg februári és tavaszi időpontok is szerepelnek), akkor lehet bizonyítani, mert január végén volt valamikor az utolsó óra.


Ráadásul utoljára december végén láttam a kartonom és a januári órákat alá sem írtam.


Meg át is olvastam minden papírt. A szerződésben volt olyan, ha legalább 20 percet kések akkor az már levezetett órának számít vagy ha nem mondom le időben, de ilyen sem volt.


2016. ápr. 21. 15:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!