Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hivatalos szerv vezetőjével...

Hivatalos szerv vezetőjével szemben érdemes egyáltalán bele fogni feljelentésbe meg pereskedésbe?

Figyelt kérdés

Nem semmi bűncselekmények miatt (bocsánat, mielőtt jön értem a fekete autó, a bűncselekmények nagyon halvány és csak esetlegesen feltételezhető gyanúja miatt) feljelentést is tennék, és polgári pert is kellene indítani, mert egyre hajmeresztőbb, amit megenged magának az illető. De egy hatóság vezetője....


Mennyire érdemes avagy mennyire vette meg ténylegesen az egész bírói és ügyészi kart a Roga Nostra -féle alvilág? (tegnap hallottam a Jobbiktól, sztem abszolút találó amúgy, pedig nem vagyok egy nagy Jobbikos)


Jobban teszem, ha inkább hallgatok, mert eltesznek láb alól?


2016. júl. 22. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
a nagyobb jóért feláldozhatod magad. egyébként meg miután nem részletezel semmit, nem lehet sok tanácsot adni. minden esetre van más megoldás is, például névtelen forrásként felkeresel egy újságírót és neki mondod el, amit tudsz
2016. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hidd el, már megtettem, aztán azon kívül h hanyatt vágta magát, közölte, hogy na ne, neki is van családja. és akkor ezzel mindent elmondtam.
2016. júl. 22. 20:56
 3/5 A kérdező kommentje:
de egyébként most már érdekelne, hogy a Roga Nostra ténylegesen mennyire tartja a kezében a bírói kart is? mert az ügyészséget evidens módon igen. de mi a helyzet a bírósággal?
2016. júl. 22. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi történt? Elítéltek, vagy polgári pert vesztettél?
2016. júl. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

egyik se.

csak a magyar realitásban élek, és szembesültem amivel szembesültem.

2016. júl. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!