Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervemnél van egy...

A nemi szervemnél van egy szemölcs, érdemes lenne leszedetni?

Figyelt kérdés

Nem nemi betegség útján kaptam el, ugyanis még szűz vagyok, "örököltem", anyukámnak is ott van xD inkább úgy mondanám hogy a combhajlatban, de elég közel van a nemi szervemhez. Szóval ezzel kell vmit csinálni? Elég kínos hogy pont ott van, így borotválni érdekes lenne O.o..:S

17/L



2012. aug. 21. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Vetesd le. Pillanatok alatt megvan. Az ok: bármikor felsértheti a fehérnemű, de később a szexuális élet alatt is sérülhet. Nekem is volt. Eképpen cselekedtem.
2012. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezzel nőgyógyászhoz, vagy bőrgyógyászhoz menjek?
2012. aug. 21. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászhoz. szerintem rögtön helyben leveszi neked.
2012. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak.
2012. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát rendben akkor majd vmikor ráveszem magam és elmegyek, csak olyan gáznak érzem, főleg hogy nem is nőgyógyászhoz hanem bőrgyógyászhoz kell enni. És az nem a nemi szervekkel foglalkozik..:D vagy nem is tudom hogy mondjam...nőgyógyásznál sem voltam még, de ahhoz hamarabb elmennék. Nőgyógyász nem tudja leszedni?
2012. aug. 21. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász nem szedi le, max. megnézni és elküld bőrgyógyászhoz.

Nekem is hasonló a helyzetem, nekem mondjuk a szeméremdombon van lent, de nem nemi betegség miatt van. Valóban jó lenne elmenni vele orvoshoz, de én kicsit félek. Nővéremnek is volt elég zavaró helyen szemölcse (a melltartó miatt volt zavaró), és neki pl. megnézte bőrgyógyász, de a sebészetre küldték és ott szedték le.

Én meg nem akarok ennyi orvoshoz menni.

2012. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén nem mindegy, hogy milyen orvos az, aki kimetszi onnan? A bőrgyógyász sokkal több szörnyűséget lát ám, nem véletlenül hívják az intézményeket úgy, hogy Bőr- és Nemibeteg Gondozó. Nem is biztos, hogy kimetszi, lehet hogy jobb vagy más megoldástis tud.
2012. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Légyszíves ird le pontosan, hol is van az a szemölcs. Lehet, hogy le sem kell vetkőznöd a levételéhez?
2012. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!