Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ha beperelnék egy...

Szerintetek ha beperelnék egy magyarországi busztársaságot, nyerhetnék?

Figyelt kérdés

Az van, hogy iskolaidőben 5 napból legalább 2-3-szor a reggeli(7-8 óra) illetve a déli (12-14 óra) buszok olyannyira tele vannak mindig, hogy biztos hogy a megengedett férőhelyek túl vannak haladva.

Van hogy már a falu széli megállóban nem is tudja felvenni az embereket, és várhatnak fél órát a következőre, ami biztos hogy az is tele lesz.


Persze nem akarok én pert, de mit gondolnátok, ha valaki megtenné, nyerhetne?


2016. aug. 1. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Rövid és tömör leszek: nem.
2016. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az szabályos hogy a falu széli megállóban heti 3x nem tudja felvenni a busz mert tele van?:D
2016. aug. 1. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el a nyuggereknek, hogy nem a diákjárattal kéne elmenni vásárolni és akkor talán nem lenne kétszeresen telítve a busz. Óóó, azok a régi szép iskolás éveim, amikor én, mint fizető utas csak állni tudtam vagy guggolni, mert az összes székben ott volt egy ingyen utazó nyugdíjas és a 15 kilós banyatankja. Az egyetlen amit tehetsz az az, hogy pofátlan leszel, tolakodsz és senkit nem engedsz magad elé, akkor talán lesz helyed, de perelni teljesen felesleges, mert úgyis csak te szívod meg.
2016. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
A Harmadik Magyar Busztáraság kikiáltása. XDDDDDD
2016. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!