Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bíróságon feljelentést szeretn...

CINKE PAPA kérdése:

Bíróságon feljelentést szeretnék tenni 10000 E ft ot kérnének. A kérdés az, hogy ha megnyerem a követelhetem e az alperest kötelezzék a kifizetésére? Vagy valamilyen úton módon vissza kapom?

Figyelt kérdés

#bíróság #perköltség visszaigénylése
2016. aug. 17. 23:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Á látom már kezded kapizsgálni a dolgot. Hát az hogy nincs alperes ezt nem tudtam. erre köszönöm értelmes válaszodat.Hát azt viszont el kell mondanom hogy találkoztam már hajléktalan bukott ügyvéddel is!Kemény pereket nyerhettél ha a védencednek nem az ügyét vizsgálgattad hanem a helyesírását meg a nem jól kimondott szavait.Amúgy a válaszaidra annyira nem voltam tekintettel,hogy 11 éves gyermekemmel írattattam meg számodra a válaszokat. Igaz szegénykém még nem felnőtt módján tud komunikálni,de a szavaidból kivéve értelmesebb 11 évesen mint te ÜGYVÉD ÚR :D :D :D
2016. aug. 27. 11:16
 12/16 Dr.Szabó Viktória válasza:
40%

CINKE PAPA!Igen a vesztes félnek kell majd kifizetni.

Az állítólagos ügyvédre pedig szerintem hagyd rá!

Egyáltalán nem a kérdésedre koncentrál.

Ő ha valóban ügyvéd,fel kellene fognia,hogy nem minden átlag ember tanulta meg azt a szakmát,és ezt figyelmen kívül hagyva tanácsot adna.Ha minden védencével így foglalkozna,bizony sokan el buknának.

Ő vagy úgy ügyvéd mint én Pápa,

vagy bundával szerezte meg a végzettségét.

2016. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1. ÜgyvédNŐ vagyok. Nem csak férfi lehet ügyvéd

2. Nincsenek "védenceim", mert polgári ügyekre szakosodtam.

3. Te rosszabbul írsz, mint a 11 éves gyereked, szóval ha lehet, akkor inkább továbbra is hagyd rá az írást.

4. Szerencsére az ügyvéd megválaszthatja az ügyfeleit.

2016. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szintiamama válasza:

Úr Isten!

Cinke Papa imádkozz,hogy ne ez a nő vagy ne ilyen legyen az ügyvéded.

Szerintem a kérdés egyértelmű csak értelem kell a felfogásához.Ezek a válaszok egy ügyvédtől viszont felháborítóak.

2016. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ügyvéd nő ! Miután a tudtomra adta így már ezt is tudom.

Akkor még egyszer elmondanám így talán eljut a tudatáig !

A 11 éves gyermekemet szidta egész végig! Ő nem kapcsolta ki a Caps Lock-ot és ő vele kezdett el vitatkozni.

Hát csak gratulálni szeretnék Önnek!De ahogy látom az írással több gondja van mint a gyermekemnek.Le kellene tudni írni,hogy Ügyvéd nő CapsLock nélkül.Nem pedig belekötni egy 11 éves gyerekbe! Még a Caps Lock-ot sem tudta leírni amit a gyermekem vett észre.

2016. aug. 27. 22:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Sz.h. cinke Papa és támogatói,


nem sikerült felfogni, hogy a #9 és #10 válaszoló nem ugyanaz? Én - a #10 - egy szóval sem mondtam, hogy ügyvéd lennék, ügyvédnő még kevésbé. Nyilván ezt sem tudjátok, de nem minden jogász ügyvéd. Az anyagi helyzetemért meg ne aggódj, ha a híd alá kell mennem, majd veszek magamnak egy hidat.

2016. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!