Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy kihalgatáson a rendőr...

Egy kihalgatáson a rendőr megver valakit olyankor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kérdésem a következő lenne, ha egy kihalgatáson a rendőr megver valakit olyankor mit lehet tenni?

Ugyanis sok esetben semmit nem ér el vele az ember mert maradandó serülés nincs, se szemtanú.

De esetleg ha még is lehetne valamit csinálni ezellen törvényes úton az mi lenne?


2016. aug. 30. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Törvényes útón feljelentést lehet tenni.
2016. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha kihallgatásra mész, akkor legalább a telefonod mikrofonját kapcsold be. Törvénytelen, de a verés is. Amikor én voltam kihallgatáson jelzem ártatlanul, végig vigyorogtam meg nyújtózkodtam a kihallgatást, pedig ott üvöltözött velem nyomozó, meg verte az asztalt, hogy valljam be, mert csak én tehettem. Jelzem a bizonyíték csak egy IP cím volt, ami ugye semmit nem jelent. De a lényeg, hogy mikrofon be, csak arra ügyelj, hogy ne nyomódjon be, és játssza vissza a beszélgetést:D
2016. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs tovabbi teendő. Max még aláíratni a paraszttal a jegyzőkönyvet.
2016. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kitépni a szemeit a helyéről, és feldugni a seggébe. Aztán megkérdezni tőle, hogy mit lát odabent.
2016. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!