Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szólnátok egy olyan...

Mit szólnátok egy olyan törvényhez, hogy minden középületben kell lennie Bibliáknak, amiket az emberek szabadon olvasgathatnak pl. a hivatalban amikor várakozni kell, orvosi rendelőben, repülőtéren stb?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 04:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Vicces lenne...

Ha Bibliát akarsz olvasni vigyél magaddal, bár én még nem sok ilyet láttam, ha őszinte akarok lenni.

2016. szept. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Képzelem, mekkora mutyit tudnának csinálni az állami bibliamegrendelésekből... Darabja egymilliárd forint, jobb, mint az autópálya biznisz...
2016. szept. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ja! És mielőtt intézni kezdik az ügyét, kikérdezik a delikvenst! Már alig várom!
2016. szept. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem egy ilyen könyv legyen:

[link]

2016. szept. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Természetesen támogatom.
2016. szept. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Miért pont a bibliát? Akkor már a koránt is kellene meg talmudod, nem?
2016. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem minden szempontból jobb megoldás lenne az ingyen wifi, akkor mindenki azt olvas amit akar és még nem kell kiírtani egy fél erdőt sem.
2016. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Aki bibliát akar olvasni, annak már rég megvan, aki meg nem, az később sem fog belenézni.


Amúgy ja, inkább adjanak ingyen wifit.

2016. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Alain Delon ***** válasza:
84%
Én inkább olyanokat rakatnék ki, mint "Népszerű fizika", "Népszerű kémia", "Népszerű matematika" stb., hogy akkor unalmában "szabadon" (mert itt tényleg szabadon választhatna a könyvek közül, nem pedig csak egy közül "szabadon") kupálódhatna a delikvens. Akkor már ne a butaságot terjesszék, hanem az okosságot.
2016. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 PresidentEvil ***** válasza:
100%
Mivel indokolnád a törvény szükségességét? Mivel bizonyítanád, hogy ez hasznos és megéri bevezetni, milyen rövid és hosszú távű előnyei lennének, illetve milyen hátrány keletkezik abból, hogy nincs még ilyen törvényünk?
2016. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!