Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egy green gázos airsoft...

Van egy green gázos airsoft gbb pisztolyom, kimehetek lőni vele a margit-szigetre vagy a hajógyári szigetre, mondjuk sörösdobozra? Vagy ez törvénytelen?

Figyelt kérdés
Nyilván akkor lőnék, amikor nincs ott ember vagy csak kevés és nem rájuk lövöldöznék.

2016. szept. 11. 16:28
 1/9 Gugu Gabor ***** válasza:
Törvénytelen, jopár dologért elővehetrk ha mindenképpen lövöldözni szeretnél akkor tedd otthon vagy keress egy tényleg elhagyatott helyet (túristától kirándulotól kutya sétáltatotól stb mentes) rossz hír ezeket álltalában nem éred el bkv val kényelmessen
2016. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is erre tippeltem, köszi a választ
2016. szept. 11. 16:46
 3/9 anonim válasza:

Vannak jó kis elhagyatott helyek budapesten,sok lőszert vigyél,mert ha a drogos tezsvírek megtalálnak barátkozni,legyen mivel védened magad :D

És ne a kezede vidd a buszon vagy a járdán,mert könnyen tekesek ugranak a nyakadba,főleg ilyenkor :D

2016. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És tudsz ilyen helyeket? :D
2016. szept. 15. 11:18
 5/9 A kérdező kommentje:
hahó, srác?
2016. szept. 22. 23:39
 6/9 anonim válasza:
Nem tudok sasjnos,vidéki vagyok :(
2016. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már kezdtem azt hinni soha nem válaszolsz :D nem baj, azért köszi :D
2016. nov. 21. 16:40
 8/9 anonim válasza:
Én mindig :D valakinek 6 év múlva válaszoltam de válaszoltam :D
2016. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jobb később mint soha :DD
2016. dec. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!