Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Viperát vásárolhatok webshopba...

Viperát vásárolhatok webshopban, otthoni önvédelmi célra?

Figyelt kérdés

És a trollkodók kedvéért leírom, hogy nem kígyót akarok venni.

[link]

Erre gondoltam, sehol nincs kiírva, hogy muszáj rendőrnek, vagy kommandósnak lennem a vásárláshoz, és egy youtube videóból hallottam, hogy lakásban lehet nálam közterületen ha elkapnak elkobozzák és pénzbüntetés, MÁS NEM



2016. szept. 13. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
,,Magyarországon vásárolható, de viselése szigorúan tilos, a közbiztonságot különösen veszélyeztető eszköznek minősül, és akinél ilyet találnak, az szabálysértés vétsége miatt pénzbírsággal sújtható. Gyakorlatlan használója nagyon súlyos sérülést okozhat vele."
2016. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 értelmestelenséggel válasza:
Otthon szinte akármit tarthatsz, pl nekem is van pár illegális késem, boxertőröm, bajonettem, addig nem lesz gond amég ki nem viszed telken kívülre, mert azt meg nem magyarázod a magyar rendőrnek hogy mi a rákért hirdassz ilyeneket... a másik necces a hazavitel, de ha azzal megvagy, csak tartsd telken belül és senki nem köthet beléd.
2016. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, már megvan a vipera, 21"ost vettem végül a linkelt oldalról, és házhoz szállították szóval nem volt gond. de magamnál tartom az utcán is, zsebemben. :D van hozzá való zseblámpám is, ha rárakom mondhatom hogy zseblámpa, vagy kötök rá egy kis madzagot és megmondom hogy teleszkópos horgászbot :D
2016. szept. 22. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!