Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most, hogy olaszország lassan...

Most, hogy olaszország lassan legalizál, a többi országnak is megnyílik az esze?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit legalizálnak?
2016. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a marihuánát
2016. szept. 13. 16:20
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Igen megnyílik az esze.


Nagyon remélem, hogy nálunk ez soha nem fog bekövetkezni.

2016. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha legalizáljuk a marihuánát, akkor megjavul a lakosság, és nem fognak egymással gonoszkodni azt emberek? Nem fogják csesztetni egymást gonoszságból? Nem fognak lopni, nem fognak bűnözni? Ha igen, akkor legalizáljuk. De ha nem, akkor csak azért, hogy a sok lelkibeteg alkoholistán kívül még sok tönkretett beszívott idegroncs is legyen, annak nincs értelme!
2016. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, szar az életed? Akkor verd szét a pofáját annak, aki tönkretette! Aki olyan hatással volt rád, hogy tönkremenjen az életed! Aki miatt a drogozásba menekülnél! Talán ha a problémát oldanád meg, és nem a drogozásba menekülnél, akkor most nem lenne szar az életed. Te válsztottad a barátaidat, te választottad, hogy mennyit tanulsz, te döntöd el, hogy kivel hogy viselkedsz, hogy mi legyen az életcélod. ha ezek után el van szarva az életed, akkor az bizony kizárólag a TE hibád! És tudom.. nem mondtad egy szóval sem, hogy el van szarva az életed. De aki legalizálni akarja a marihuánát (gondolom mert használni akarja, meg kereskedni vele), annak alapból el van szarva az élete, mert ha nem lenne, akkor nem így gondolkodna.
2016. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

ma 16:47


Te ugye absztinens vagy amúgy, nem csak ilyen bort vedel vizet prédikál egy kis orvosi mariska fogyasztás miatt? ;DDDD

2016. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megnyílik az esze? A fűnek sok káros hatása van, de koponyatörésről speciel még nem hallottam.
2016. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Olaszországban úgy tudom létezik egy másik dolog amit érdemes lenne átvenni: kulturált alkoholfogyasztás. Mérték.. és ezalatt nem a vödröt értem;D

Magyarországon baromi nagy problémát okoz az alkoholizmus és ezt az emberek észre sem veszik sokszor. "Ugyan, nem vagyok én alkoholista, csak néha jól esik pár feles", osztán minden este mocsokrészeg lesz:D

Előbb tanuljunk meg felelőségteljesen és tudatosan bánni a tudatmódosítókkal, majd utána lehet beszélni ilyesmiről.

2016. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#5 nem szar az életem, a marihuána nem drog. Nem akarom se használni, se kereskedni vele. DE azért köszi hogy kioktattál. Csak azért, mert úgy neveltek fel, hogy "a drog az rossz, és a fű az drog" nem kell így viselkedni. HA utánanéznél, rájönnél hogy sok betegséget előz meg, és a betegeknek sokat segít fájdalomcsillapításban. Olyanoknak, akik nem akarják felírt gyógyszerekkel tömni magukat, és ezáltal rászokni azokra. (rengeteg ilyen ismerősöm van, nyugtatóra rászoknak, viagrára, kamagrára, xanaxra, stb.
2016. szept. 13. 20:00
 10/14 anonim ***** válasza:

Nemt'om mi a drog definíciója, így nem tudom besorolni, hogy a fű az e, vagy sem.

De tudatmódosító szer, arra meg nincs szükségünk.

Az ellen nem vagyok, hogy kórházakban orvosi célra használjanak marcsa-kivonatot... de az utcán csakúgy... mondjuk akinek van orra hozzá, az érzi, hogy úgyis használják elég sokan:D

2016. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!