Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ballibálisok évtizedek óta...

A ballibálisok évtizedek óta küzdenek a kereszténység ellen, de az iszlámnak lefekszenek? Mi ebben a logika?

Figyelt kérdés

[link]


Olaszországban a balliberális városkezetés a ferdetorony mellé akar mecsetet építeni.

De, ez nem egy olasz ballib sajátosság.Szerte Európában ilyenek.

Teljes mellszélességgel kiállnak a mecsetépítések mellett, meg adják a jogokat a muzulmánoknak.


De, logika nem igazán van benne.Vagy, csak a szavazatok miatt?


Azért nincs benne logika, mert a balliberális oldal, elméletileg vallásellenes, a kereszténység ellen évek óta küzdenek.Ha rajtuk múlna, a templomokat is ledózerolnák.


Az iszlámnak viszont nyalnak, mintha muszáj lenne.Pedig 100 x rosszabbak,mint a keresztények.


Ha a keresztények fele annyira lennének "olyanok", mint a muszlimok, akkor egy ilyen kijelentés után már nem élne a teljes városvezetés.

Ugyanis, merényleteket követtek volna el ellenük a keresztények.



2016. aug. 19. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egy keresztény templom mellet elfér egy zsidó templom is, sőt egy buddhista imahely is, és egy mecset is.


Attól, hogy több lehetőség van, még nem lesz kevesebb senkinek semmiből.

2016. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
A balliberálisak célja a folyamatos destrukció, ennek része a keresztyén fehér emberek megtizedelése.
2016. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Még az is lehet, hogy az iszlámmal akarják a kereszténységet ellehetetleníteni, majd amikor ez megtörtént, az iszlámot tervezik kiszorítani, és ők itt maradnak vallás nélkül boldogan.
2016. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Mikor küzdöttek a kereszténység ellen és hogyan, mivel? Az egyház világi befolyása ellen igen, de ezt az iszlámnak se engednék.
2016. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, én utálok minden vallást, hisz nem más mint a hatalom gyakorlás és megtartás legprimitívebb eszköze. Csak baj hozott a világra és még fog is jó sokat. Csak megosztja az emberiséget és tudatlanságban tartja.
2016. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Kedves 5-ös! Milyen világi befolyása van az Egyháznak? Az 1 km2 területe? Vagy talán most is kereszteshadjáratokat vívunk? Esetleg befolyásolják az államfőket, mert ők kenik fel őket, és mert Istentől kapták az államfők az uralkodás jogát? Nem. Erről szó sincs. A legtöbb egyházban kell valamilyen adót fizetni, hiszen a lelkipásztoroknak az igehirdetés minden idejét leköti, és nekik is meg kell élni valamiből. A politikusok ellen pedig nem kampányolnak, a pápa véleményezi a jelenlegi helyzeteket, de leginkább humanitárius szempontból. Azt, meg hogy egyetért vele, mindenki a józan esze szerint eldönti. Vannak persze szélsőséges példák, volt olyan pap, aki kampányolt a bevándorlás ellen, de ha megnéznénk az iszlám imámokat, a legtöbb szónokol a nyugati emberek ellen. Nem értem, az Egyháznak milyen világi hatalma van, amit meg kellene törni.
2016. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
KüzdöTTek. Múlt időt használtam, elnézést ha nem volt egyértelmű :)
2016. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Dehogy küzd a keresztények ellen, hűtsd le magad. Az hogy nekik nem (nekem se) a másik oldal méri ki mi keresztény és mi nem, az tök más. Állítólag a jelenlegi egy keresztény kormány....majd meg szakadok...Ugyhogy nyugi senki sem munkálkodik akeresztények ellen, de ez csak logika. . A másik: nem fekszik le a muzulmánoknak. A menekülteket pártolja ennyi. Menekültet! Tehát ne tessék félreérteni. De a helyzet hogy nem biztos hogy a szavazatokért, mert ha azért történne akkor azt tennék amit Viktor, mert az inkább hoz, nem? Ez csak logika..

Szóval inkább azt kell elvonatkoztatni hogy ki keresztény és ki mondja annak magát. És akkor rögtön látszik igaze a kérdésben megfogalmazott.

2016. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Én nem vagyok balliberális, de akkor is küzdök a keresztények ellen.
2016. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%

"Mi ebben a logika?"


Az ellenségük ellensége a barátjuk.

2016. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!