Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Oktober 2-én szavazhatok-e?

Oktober 2-én szavazhatok-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Győri vagyok, de jelenleg kollégiumban vagyok Debrecenben. Most vasárnap mennék szavazni, de nem akarok Győrbe hazautazni, van e lehetőségem, hogy Debrecenben szavazzak?


A lakcímkártyámon szerepel a tartózkodási hely, vagyis Debrecen.


Köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 26. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom a nem-re szavaznál, azért vagy ilyen tájékozatlan még ebben a kérdésben is.


[link]

2016. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mikor máskor szavaznánk?
2016. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne dudálj?!
2016. szept. 27. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szavazhatsz. Ha ugyanis ezt nem tudod, az azt jelenti, nem kaptál értesítést egy debreceni hatóságtól. Ha ott akarnál szavazni, erről értesíteni kellett volna a hatóságot, hogy névjegyzékbe vegyenek.

Semmi közöm hozzá, de megjegyezném, ha valaki elemi az szavazási feltételeket sem ismeri, erős a kételyem, hogy képes relevánsan szavazni. A propagandára hallgatva strigulázni persze bárki képes, aki legalább öt hat betűt ismer.

2016. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülni fog a család, menj csak haza. Akkor szavazhatsz.
2016. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszát, bár az is legalább annyira degradáló volt mint a többi :D


Sikerült átjelentkeznem, a kérelmemet elfogadták, hasznos volt az oldal amit belinkelt az első válaszoló!

2016. szept. 29. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!