Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beperelhetem a szüleimet a...

Beperelhetem a szüleimet a gyermekkori fotókért?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. SZemélyiségi jogsértés?
2016. okt. 2. 09:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az számít ha több a fotó akkor több a sérelemdíj?
2016. okt. 2. 09:49
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Ez valami új liberális marhaság?


Valamelyik német rádióban hallottam ilyenről pár hete.


Ez megint a családok, szülő - gyerek viszony szétzilálásának a kísérlete.


Majd még megérem, hogy a kétéves kislányom egy napon beperel, mert pucér popsival mosolyog a Facebook - on.

2016. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Törvényhez értesz?
2016. okt. 2. 10:00
 4/14 fersk ***** válasza:
73%
És te a józan észhez, kedves kérdező?
2016. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudom mit fröcsögnek itt a vén veteránok, ez már rég nem az a korszak, hogy majd tini korban mutogatják a gyerek képeket a másik párjának az meg elszégyenli magát, itt az egész világnak megosztod a meztelen gyereked fotóját, csak tüzet adsz másoknak ok nélkül mert neked annyira aranyos(pesofiloknak is).


Elárulom, a gyerekeknek a 21. Században van a legnehezebb életük, mi még lebunyóztuk ha beszólt valaki, ma már kicsapják azt aki megvédi magát hála ennek a zéró tolerancia liberális marhaságnak. A netes csesztetéssel meg meg is ölik a mai gyereket.

2016. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárkit fel lehet bármiért jelenteni, csak max nem lesz eredménye. Valószínűleg ennek sem lesz. Illetve mégis, javíthatatlanul megromlik a viszonyotok ( szülő-gyermek ).
2016. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igaza van az 5-ösnek.
2016. okt. 2. 10:37
 8/14 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mehet a följelentés?
2016. okt. 2. 10:37
 9/14 A kérdező kommentje:

"Illetve mégis, javíthatatlanul megromlik a viszonyotok ( szülő-gyermek ).

"


De kár.

2016. okt. 2. 10:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, kiskorúként a törvényes képviselő dönt szinte minden veled kapcsolatos dologról, így készíthet képeket.


Persze pucér képek mutogatása kiskorúról már más dolog, de ezt a közösségi oldalak többsége alapból tiltja is.

2016. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!