Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vadkender THC tartalom nélkül?

Vadkender THC tartalom nélkül?

Figyelt kérdés
Lehet internetről rendelni olyan vadkender féléket amelyek nem tartalmaznak, vagy legalábbis valami 0.007% THC van bennük viszont jelentős mennyiségben tartalmaznak CBD-t ami ugye nem tiltólistás mivel nem pszihedelikus anyag, valamint tanúsítványt is mellékelnek a növényről, hogy valóban nem tartalmaz THC-t (labori vizsgálat másolatát adják). A kérdésem végső soron az lenne, ezt tiltja-e a törvény itthon?

2016. okt. 3. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Bazki, lejössz ide hozzánk falura és az út szélén nő.
2016. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyet szedek neked a kertbe',ha ilyen hkye vagy,h fizetsz érte.
2016. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahol lakom nincs lehetőségem szedni, és itt nem ezen van a hangsúly, hanem magán azon, hogy rendelésnél például megtalálják a postán lehet e belőle gond, nem véletlen a "Törvények, jog" kategóriában kérdeztem...
2016. okt. 3. 16:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,lehet bajod.Jogilag.
2016. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Kifejtenéd bővebben, hogy mi és milyen törvény szól ez ellen? Nincs benne a hatóanyag valamint van hivatalos papír róla akkor mégis miért?
2016. okt. 3. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Jöhetsz hozzánk is legelni, nem lesz bajod belőle. Azt leszámítva, hogy előbb pusztulsz bele a füstmérgezésbe, minthogy betépj tőle.
2016. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Nem az a célom, hogy elszívjam...
2016. okt. 3. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor mit csinálsz?

Kenderkócot sodorsz belőle? :D

2016. okt. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Továbbra sem kaptam semmi egyértelmű választ, ez nem a humor kategória és senkinek semmi köze ahhoz mire kell egyszerűen érdekel ez, hogy van jogilag.
2016. okt. 4. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:
szia! Inkább ne ültess, hanem menj el bécsbe, ott vehetsz cbd olajokat, és nem kell foglalkoznod, hogy kinőjön meg nem kell kivonni belőle! Én szoktam menni ausztriába bevásárolni, hazahozom, és a rákos rokonaimon nagyon segít!
2016. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!