Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudom a tbmet befizetni?...

Hol tudom a tbmet befizetni? Illetve ha már nem vagyok nappalis (pár hete) és a munkahelyem nem fizeti a tbm, akkor hol tudom megkérdezni hogy él-e még egyáltalán és ha igen meddig?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 22:01
 1/4 HSz76 ***** válasza:

NAV ügyfélszolgálat.

Ott megmondják van-e biztosításod, és ha nincs, beadod a nyomtatványt, és kapsz csekkeket.

2016. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint három hónap a kiiratkozástól számolva, amíg biztosítottnak számítasz. Csekket a NAV-tól lehet igényelni, engem legalábbis anno oda küldtek, mivel már adó lett.
2016. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3hónap csak akkor, ha jártam is 3hónapot suliba, nem? Mert én szeptemberbe elkezdtem a nappalit, és még abban a hónapban át is iratkoztam estire, ahol már nem jár. Ebben az esetben nem jár 3hónapig?
2016. okt. 9. 15:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve milyen csekket kell igényelni és azt hogy kell hasznalni? Pesten hol vannak ilyen tb befizeto helyek? És ott megmündják h pontosan hány napom van hátra?
2016. okt. 9. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!