Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek nem illik rablás...

Szerintetek nem illik rablás után megkérdezni, meg beszélni róla, hogy hogy volt a rablás?

Figyelt kérdés

Hétfőn egy 20 év körüli barna srác késsel kirabolta a kisboltot ami tőlünk nincs messze. Amúgy egy óra múlva el is kapták,mert még a közelben volt.


Lényeg. Szoktam abba a boltba járni,ha egy két dolog kell,ismerem azokat akik ott vannak.egy fiatal csaj egymagába is szokott ott lenni.Biztos ők is látásból ismernek,de nem vagyunk haverok csak így járok oda én is néha és ők is biztos ismerik akik oda járnak.

Gondoltam,ha mennék majd valamiért megkérdezném,hogy ott történt -e a rablás,meg hogy meg minden,de gondoltam nem kérdezek ilyet,fel sem hozom nekik,mert vagy leordítanának,hogy most történt,még friss az esemény és nem hiányzik,hogy fel is hozza a témát valaki vagy pedig lehet lehangoltan,szomorúan válaszolnának,hogy igen sajnos itt történt az a szörnyűség.


Szerintetek rablás után nem illik ilyet felhozni abba a bizonyos boltba ahol történt a rablás,megkérdezni,hogy volt meg ilyesmi?



2015. júl. 22. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezz rá szerintem, szívesen fognak beszélni róla, az ilyen történeteket szívesen megosztják az emberek, lehet elmélkedni arról is, hogyan lehetne biztonságosabbá tenni a helyet riasztókkal, ezzel-azzal.
2015. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"egy 20 év körüli barna srác"


Véletlenül nem Indiai származású volt?

2015. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!