Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Légpuska 7.5 Jule alatt?

Légpuska 7.5 Jule alatt?

Figyelt kérdés
Van egy 7,5 joule alatti légpuskám, és fenékbe lövöm vele a szomszéd macskáját (nem szórakozásból, bosszúból) akkor annak milyen következménye lehet?
2016. okt. 11. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Anyádat lövöldözd seggbe, ne a szerencsétlen macskát.

Mit ártott neked egy macska? Párnát nyomott a fejedre, amikor aludtál?

2016. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha én lennék a szomszédod, akkor valószínűleg nem lenne utána felhőtlen és nyugodt az életed, igaz, én téged nyúználak meg, és nem valamelyik állatodat. Ha valami türelmesebb szomszédot fogtál ki, akkor akár meg is úszhatod.

Amúgy, ha haragszol rá, akkor nem az a megoldás, hogy a macskáját bántsad, mert a macska valószínűleg nem tehet semmiről.

2016. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg meglincselnek éjszaka a környékbeliek.

Vagy valamelyik szomszéd akinek szintén van egy 7.5J alatti légpuskája,szépen csöndben kilövi az egyik szemed amikor sétálsz az utcán.

2016. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légpuskával és úgy bármivel lövöldözni abszolút illegális. Ha egy airsoft fegyverrel lövöldözöl az utcán azért is elővehetnek... ne viccelj már... egy gellert kapott golyó bárkiben kárt tehet... Ezért járnál bíroságba meg ülnél előzetesbe majd pedig viselnéd el ahogy a szomzédok és a család tagjaid bánnának veled?
2016. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy tűnik hogy nem fogalmaztam érhetően. nekem is van egy kis cicám és egy másik macska megkergette. ha valami baja lesz akkor terveztem ezt. ha meg macskautáló lennék akkor nem tennék fel kérdést hanem már az összeset leszedtem volna.
2016. okt. 11. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Tipikus, hasonló okokból szokták lemérgezni a kutyákat, macskákat is...


Majd a macskád megvédi magát. Szép is lenne ha mindenki neki állna lövöldözni az utcákon, tiszta vadnyugat lenne...

2016. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!