Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek-e ki szórólapot a...

Tehetek-e ki szórólapot a lépcsőházunkba, ha megkérdezem a házmestert?

Figyelt kérdés
Korrepetálni szeretnék, készítettem is szórólapot és szeretném kitenni a lépcsőházban a postaláda melletti táblára ahova a közleményeket is szokták tenni. Elég ehhez a házmestertől engedélyt kérni? Ja és a régi iskolámba is szeretnék vinni és megkérni a tanáraimat hogy tegyék ki az üzenőfalra, kitehetik vajon? És facebookra kitehtem és megoszthatom?

2016. okt. 24. 16:37
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Bárhová kiteheted és megoszthatod. Csak vigyázz, kit fogadsz, mert egy NAV-os csemete sokba kerülhet.
2016. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ez az... Akkor lehet még sem kéne annyira nyilvánosan hirdetni. Mit csináljak?
2016. okt. 24. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl számlát adsz.
2016. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha még ebből a kis pénzből is adózok, meg gondolom az iratkezelés, számlatömb is pénzbe kerül, akkor nekem nem marad semmi :/ Nyilván más se ad aki maszekba tanít otthon a kisszobába, legalábbis én még egyik korrep tanáromtól sem kaptam, de nem is kértem, mert tudtam hogy érzékeny téma.
2016. okt. 24. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek "fáj" az adózás, nem csak neked.


Jelenleg a legkedvezőbb adózási forma a KATA. Azt ha nem tudod kitermelni, ne kezdj bele. Ennyi.

2016. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!