Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ez velem történik és...

Ha ez velem történik és mondjuk kiszállok az autóból és beverek egy nagyot a biciklisnek, akkor kapnék érte büntetést?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6j8RJMfuv2A


És tegyük fel agyrázkódást kapna, mentőt kéne hozzá hívni. Szóval ilyenkor mi a helyzet? Hiszen ez azért elég durva provokálás. Nem tudom hogy jön ahhoz, hogy más autójára ráverjen. Tisztelnie kéne más tulajdonát.



2016. okt. 28. 18:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul ezek a rohadt mocskok kizárólag a bajkeresés miatt csinálják ezt. Hogy legyen mit feltölteni youtube-ra, mivel semmi életük nincs.
2016. okt. 28. 18:55
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nyilvánvalóan kapnál érte büntetést és valószínűleg nem vagy olyan hülye, hogy ezt ne tudd, csak egy kis közös biciklisgyalázásra vágysz.
2016. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tetro ***** válasza:
79%
Szerintem más életét inkább tisztelni kellene mint tulajdonát
2016. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ő sem tiszteli más életét. Sem tulajdonát, sem életét, azzal, hogy ilyeneket csinál.


Meglehet nézni a videóit az összes ilyen gyökérnek. Nőket krváznak le, meg ott szemétkednek mindenkivel. De érdekes módon mindig csak a kisemberekkel.

2016. okt. 28. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Történt valami baja a kocsinak? Akkor miért is akarsz beverni neki egyet? Mesélj! Miért akarod megtámadni a neked mit sem árto kerékpárost?
2016. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha jól rémlik a kreszben benne van, hogy miként lehet a kerékpárosokat előzni/kerülni.

Ő ezt balesetveszélyesen tette meg.


Nem támogatom, hogy más tulajdonában kárt tegyenek és a legtöbb bringásról is megvan a véleményem, de itt ő sokkal komolyabb és veszélyesebb hibát vétett.

2016. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak ne ütögesse az autómat, amiért keményen megdolgoztam egy köcsög bajkereső biciklis, akinek nincs élete és ez az egyetlen örömforrása, hogy youtube videós.


Pláne így menet közben, nagy sebességnél..


Látszott, hogy nem volt veszélyes helyzet. Különben erősen fogja a kormányt, de ő meg várta, hogy odaérjen az autó és kinyújtott karral ráverjen.


Ez egy kis gci.

2016. okt. 28. 20:25
 8/14 Gugu Gabor ***** válasza:
75%
Rengeteg eset van amikor a kerékpárosok tényleg hülyék, bunkók, szemetek stb. de ez konkrétan nem az, nem hiszem hogy remek dolog amikor rád húzzák a kormányt, (esetleg próbáld ki egy kamionnal, hasonlóan szar érzése) szóval rossz videót választottál.
2016. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen gyökér autósokat kéne büntetni de durván.

Te okoska honnét tudod, hogy mennyire volt veszélyes a helyzet?? Ott voltál te mentél ott bringával?

Az ilyen suttyóknak kb fogalmuk sincs arról, hogy milyen veszélynek teszik ki a másikat.

Naponta vezetek, meg bringázom is igaz, hogy mostanában már ritkán, de az ilyen p_csöknek én is jól szétqrnám a kocsiját, hogyha direkt rám húzza a suttyó majom a kormányt.

Nem tudom, hogy milyen kisebbségi komlexusod van, de az tuti, hogy valami komoly gond van annál aki szerint az rendben van amit az autós csinált.

2016. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Utálom a bringásokat, mert némelyik egy tragédia, hogy mennyire köcsög/béna/agyhalott. Persze kivételek vannak.

De én betartom, amit az oktatóm mondott: a biciklis a legszélesebb jármű.

Úgyhogy szép nagy ívben előzöm őket, így elkerülök minden ilyen balhét.

2016. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!