Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen lehet az élet egy...

Milyen lehet az élet egy magyar börtönben? Hogy telik egy nap? és hogy lehet ezt egyáltalán kibirni?

Figyelt kérdés
most probálom a bunözök szemszögébol nézni a dolgot, mindennap megverik megeröszakolják igaz ez?? be vagy oda zárva ha belegondolok is rosszul vagyok. én tuti öngyilkos lennék, vagy zokognék, ki az az állat aki ezt kibirja???

2016. okt. 29. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak féligazság. Van, akinek arany élete van, minden nap megverhet, megerőszakolhat valakit.
2016. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Pont ez a cél. Ez nem szálloda, hanem büntetés. Az a lényege, hogy szenvedj azért amit elkövettél. Legfeljebb nem veszed fel a szappant ha leesik.
2016. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez csak egy elméleti kérdés, nem rolam van szo, csak elképzeltem milyen lehet
2016. okt. 29. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván attól is függ mivel kerülsz be, pl lopásért vagy más piti hülyeségért nem hiszem hogy nagyon rádszállnak míg ha mondjuk azért mert megerőszakoltál egy rakás 6 évest... hát.... jobban jársz ha első nap felkötöd magad.
2016. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem joghallgatóként volt lehetőségem börtönlátogatásokon részt venni. Hát elég lesúlytó volt. Amikor megkérdeztük az egyik cellában lévőket, hogy hogyan telik a napjuk azt válaszolták, hogy főképp beszélgetnek és kártyáznak. Rengeteg foglalkozás volt számukra elérhető, akár sport, akár tanulás tekintetében, de általánosságban elmondható, hogy nem igazán élnek vele.

Vannak kivételek, pl. a balassagyarmati börtönben a kápolna felújításában voltak rabok akik közreműködhettek és olyanról is tudok, aki itt fedezte fel, hogy milyen tehetsége van az üvegfestéshez. A szabadulása óta ezzel foglalkozik. : )

2016. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
#5 Hát ez nem túl lesúlytó, vagy direkt hagytad ki!?
2016. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Ne akard látni azokat a cellákat és folyosókat.
2016. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!