Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történne olyankor, ha...

Mi történne olyankor, ha valaki az Egyesült Államokban van illegálisan, balesetet szenved, hatalmas kórházi számlát kap, erre ő visszajön Magyarországra. Hogyan hajtják be rajta a díjat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elinditjak ellene az eljarast, peresitik, majd meghozzak az iteletet a vegrehajtasrol, es ezutan vannak - ha jol tudom - nemzetkozi behajto cegek, ok megkeresnek, es vegul ok behajtjak rajta, amikor megtalaljak. Nem bonyolult, manapsag ilyenek elol nem lehet elbujni.
2016. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Na igen ezért kell az EU-ba menni legálisan dolgozni és nem illegálkodni az usában. Ott még biztosítást se tudsz kötni ha illegálban vagy. Turistaként még köthetsz biztosítást de ugye csak arra az időre fedez amíg még legálisan vagy.
2016. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
azt azért tegyétek hozzá, hogy hozzácsapnak még egy lightos összeget a behajtás miatt.
2016. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3! Mi az a "lightos" összeg? Ritka badar ember vagy!

Mi is az anyanyelved...???

2017. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy képtelen vagy kiszótárazni egy idegen szót, vagy ennyire böki a csőröd, hogy egy angol kifejezést használtam egy magyar mondatban.

A lényeg, hogy ne sírj légszí'.

2017. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!