Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki szokott TeszVesz-en...

Aki szokott TeszVesz-en eladni/vásárolni, segítsen nekem! Egy hatalmas csomagot kéne feladnom dél-Magyarországra, de mivel olyan nagy, nem tudom postai csomagként, mert nincs akkora dobozom. Ha futárral vitetem, mennyibe kerül körülbelül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp postával mert a futárszolgálat drága, és ott is be kell csomagolni mert különben nem veszik át.Postával ha jól tudom 20 kg-ig felveszik és csak egy ezresbe kerül.De pontosan utána nézhetsz a posta oldalán. Egyedi méretre is van mód az se sokkal drágább.
2011. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha bármilyen zsákba rakod,akár kukazsákba is,akkor is csak a nem standard csomag árába kerül,azaz 1590 ft-ba.

A futár 2700 ft. körül van

2011. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát zsákba ne tedd mert ki fog szakadni és szét hullik az egész.Egy nagy tv-s doboz is jó.és ahogy az utolsó írta 1500 ft ért elvisz a posta mindent.
2011. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a vatera futár(az egyik, az olcsóbb) linkje:


[link]


A postának is van honlapja:


[link]


A vatera futáros 20kg-ig 1590

A postai standard 20 kg-ig:1050

de a postainál van méretbeli max is. Az adatokra nem emlékszem pontosan, ezt jobb ha megkérdezed elöre, mert ne akkor érjen meglepetésként-mint engem-,hogy standard csomagként nem tudom feladni, mert a magasság+szélesség+mélység meghaladja az X cm-t és csak a drágábbikkal tudom feladni.

Kartont bármelyik nagyobb áruházban össze lehet szedni-ingyen-.

Mind a két csomagfeladásnál be kell csomagolni rendesen, mert különben nem veszik át.

Szép estét!

2011. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok,én többször küldtem már erősebb fajta kukazsákba dolgokat,de még soha nem volt belőle baj:)
2011. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!