Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tanár diák kapcsolat esetén,...

Tanár diák kapcsolat esetén, ha kiderül, mindenképp kirúgás jár?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha a diák elmúlt 18 éves?


Elmúltam 18, nyelvi előkészítő tagozaton vagyok,ez az utolsó évem.


Tudjátok,hogy van ez.Ugyanarra a szórakozóhelyre járok, ahova a tanár is, meghívott italra és minden ment magától.


A korombeli fiúk többsége, tényleg csak kisfiú és nem férfi,aki tudja mi kell egy nőnek.


A héten azt kérdezgették egyes diákok,hogy tényleg együtt vagy Bence tanár úrral?Mert állítólag láttak minket együtt.

Természetesen,tagadtam mindent.



2016. nov. 3. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Az.
2016. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Tőlem egy kézfogás.
2016. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

"A korombeli fiúk többsége, tényleg csak kisfiú és nem férfi,aki tudja mi kell egy nőnek. "


Bezzeg a Bence az tudja, mi? Akkor mért egy hozzád hasonló repedtsarkút szed össze? Te még csak nő sem vagy, a nő az harmincnál kezdődik. Te egyenlőre csak egy könnyűvérű viszkető peckű csitri vagy. Fél év múlva meg már nem lesztek együtt.

2016. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A tanár-diák kapcsolat mindenképp problémás, ugyanis a hatalmi viszonyból eredően akár még azt is megállapíthatják, hogy az oktató visszaélt a helyzetével és ebből kifolyólag súlyos büntetést kap.

A diákot nem szokták kirúgni ilyen esetben, a tanár viszont szinte mindig repül és ezután nem is fog már a szakmában dolgozni.

2016. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából téged még nem is kéne kiosztani, mert még csak egy kis buta liba vagy, mondjuk 18 évesen lehetnél értelmesebb, de ez most mindegy. Aki viszont megérdemelne egy pár barackot a fejére, az a mélyen tisztelt Bence tanár úr, amiért a naiv kislányok jóhiszeműségét a saját rendellenes és deviáns szexuális igényeinek kielégítésére használja. Nemhogy kirúgnám, de jól fejbe is b-sznám egy lapáttal.
2016. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,és szerintem teljesen jogosan.Hány éves a tanár?

Én 19 vagyok,én is kaptam már ajánlatot 30-as 40-es pasiktól,de nem vagyok hülye,hogy hagyjam magam kihasználni,csak azért,mert a pasinak kapuzárási pánikja van...

Nem értem,hogy képesek egyes nők ennek bedőlni...

2016. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
27 éves.
2016. nov. 4. 10:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze már.

27 évesen gimibe jársz?

Nyelvi előkészítő tagozat csak középiskolában van,felsőoktatásban nyelvszakok vannak.

Menjél szépen leckét írni.

2016. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A tanár úr 27 éves.Ezt kérdeztétek.


Én 18 vagyok.

2016. nov. 4. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:

xddd


Miért okoz valakinek örömöt kamu kérdések kiírása?

2016. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!