Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 26 éves fiú összejöhet egy 16...

26 éves fiú összejöhet egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz a helyzete az öcsémnek. Sokat csalódott. Vagy inkább rengeteget. Nah és megismert egy nagyon-nagyon kedves, művelt lányt. Aki teljesen más, mint az eddigiek. Azt tudni kell, hogy mindig pár évvel fiatalabb barátnői voltak. Igazából a lányok irányítják ezt így. A legtöbb lány idősebb fiúra megy, de ezt mondanom sem kell, nyilván mindenki tisztában van ezzel. Mármint nem az okkal, hogy ez érthető, hanem csak a ténnyel.


Erről a lányról először azt hitte(meg én is), hogy a közeljövőben lesz 19 éves. Ugyanis ezt állította. Majd később mondta el, hogy valójában 16....


Ami úgy tudom, bűncselekmény lenne. Ez valóban így van?


Valóban egy nagyon-nagyon tüneményes, szeretetreméltó lányról van szó. Hihetetlen, hogy mennyire rendes lány. Emellett nagyon érett a személyisége. Nah és szerintem az utóbbit nem is kell magyarázni, mert azzal is a legtöbben tisztában vannak, hogy a mai fiatalok, ez a generáció így meg úgy. De ez a lány mondjuk tényleg nagyon durva.


Egyébként a lány szülei, meg az egész környezet támogatná, csak hát azzal senki sincs tisztában igazán, hogy mi is a helyzet a jogi részen.



2016. júl. 24. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezerszer leírták már itt is, hogy 14 év felett szabad a vásár.
2016. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
14 év fölött azzal jön össze a lány akivel csak akar.
2016. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Mondom egy barátom valami módosítást erről, amiben 18-ra emelték ezt a bigyót. Hogy így hallotta.
2016. júl. 24. 19:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha a barátod mondta, az más. Akkor biztosan úgy van...


Módosítás valóban volt, aminek hatására inkább a szabadság lett nagyobb, minthogy szigorítottak volna.

2016. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Összejöhetnek...
2016. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Ja ,nem! A TEK-et kihívják hozzátok ,elszakítanak egymástól ,a lánynak esti mesét olvasnak fel ,neked pedig keresnek egy érett nőt...
2016. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Összejöhetnek.


Csak aztán az "öcséd" ne lepődjön meg, ha a lány apja nem dobja ki a lakásból két jó nagy pofon kíséretében.

2016. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18 év feletti azt csinál egy 14 év felettivel, amit csak akar (persze a lány beleegyezésével). Egy 18 év alatti pedig azt csinálhat egy 12 év felettivel, amit csak akar (szintén beleegyezéssel).


Volt barátnőm előző barátja például 30 éves létére egy 14 évest döngetett és a kutya nem foglalkozott vele. Az már persze más kérdés, hogy mennyire etikus.

2016. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm, akkor megmarad a családi idill! :D Ajj tökre vágytam rá, hogy jó hírrel szolgáljak neki, úgyhogy köszönöm nektek! :D


30 éves 14 évessel tényleg érdekes, de hát nah! Ha egyszer boldogok, akkor nincs ezzel probléma szerintem.

2016. júl. 25. 01:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Osszejohet, de a lany apja lehet mas velemenyen lesz. Ahogy en is.
2016. júl. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!