Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szomszédjog? Nehéz együtt...

Szomszédjog? Nehéz együtt élni panelban. Állandó botrány. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy gyakorlatilag semmit nem érek vele,ha szólok,hogy a szomszéd kezdjen valamit a kutyájával,aki kedve szerint ugat akár éjjel is,de a lépcsőházban uralkodó ricsaj is nagy,amit néhány család gyermekei művelnek.Mit lehet tenni?

2016. nov. 9. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Próbálj meg együtélni a szomszédaiddal. Ha ez nem megy, költözz kertes házba. Bár szerintem Te ott is belekötnél a szomszédodba!
2016. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Ismerős helyzet, nekem is volt problémás albérlő szomszédom. Úgy értem el eredményt hogy folyton dörömböltem a gipszkartont a folyosón az ajtaja mellett amikor zavartak. Később kívül a betonfalukat is egy nagy kalapáccsal. A kitartó munkám meghozta gyümölcsét mert elköltöztek. A szép szóból persze nem értett. Egy felettem lakó szomszédra meg többször rendőrt hívtam amikor egész éjjel részegen üvöltözött. Végül megunta hogy folyton rendőrök járnak hozzá és az is elköltözött. A visítozó hülyegyerekek és rikácsoló felnőtt zombik ellen meg PC-ről jövő fogfúrás hang, később meg egy hasonlóan kellemetlen hangú zsebriasztó vált be.

Mindössze 50 Ft volt egy használtcikk piacon, de nagyon bevált mert elég ha 1-2 másodpercre meghallják a hangját és egyből sürgős dolguk akad odahaza és hazafutnak. :))

[link]

Hosszú éves tapasztalat nekem mindez, hogy hogyan kell bánni a társadalomra kártékony zombikkal.

2016. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Második. Szerintem Te vagy a leg kártékonyabb a téged körülvevő társadalomra. Kalapács, zsebriasztó, fog-fúró, mi lesz a következő? Mini pokolgép?
2016. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
# 3: Nem, a pokolgép törvénytelen. Ügyelni szoktam rá hogy én ne sértsek szabályt, míg a hülye csendháborító zombi a két agysejtjével akár rendőrök előtt is verekszik. Miért, szerinted hogyan kell megfelelő együttélésre késztetni a zombikat? Az összes normális szomszédom nagyon hálás amiért zombikat idomítok, mivel többségük fél tőlük.
2016. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És mégis mit vársz,majd leül a szomszéd beszélni a kutyával,hogy halkabban ugasson?

A gyerekek meg általában olyanok,hogy zajonganak a lépcsőházban,persze itt már van értelme annak ha beszélsz a szülőkkel.Viszont ahol a szülőt nem zavarja hogy a gyereke lármázik a lépcsőházban,ott az sem fog segíteni ha szólsz érte általában.


Viszont valahol igaza van az elsőnek,ha te ilyen nyugalmat,csendet szerető ember vagy,akkor neked nem való a panel,vagy éppen az a panel nem.

Persze ha 1-2 zűrös családról van szó,és a többi lakót is zavarja,akkor közösen fel lehet lépni,de ha ott ezért senki más nem panaszkodik,akkor hogy is mondjam,így jártál.

Megszoksz vagy megszöksz.


Kicsit leírhatnád részletesebben a dolgot,mert így tényleg az tűnik ki a kérdésből,hogy te vagy a ott a helyi háborgó.

2016. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Hát egy kutyát nem kéne panelba tartani és már nincs is kutyaugatás. a többi ellen tudnak tenni a szomszédok. bár én is igy tennék ha szép szoval nem megy majd megy máshogy.
2016. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!