Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit jelent az, hogy helyszíni...

Mit jelent az, hogy helyszíni végrehajtás?

Figyelt kérdés

Apukámnak van egy Cége, rengeteg tartozással. És a mi házunk a telephely.

Apa eddig eltitkolta, de én találtam egy papírt, amiben azt írják, hogy 2016.11.14-én helyszíni végrehajtás fog történni reggel 8:00 és 9:00 között.

Jogukban áll -ha nem tartozkodik a helyszinen senki- megnyitni a nyílászárókat, bútorokat.


Kellene félnem, hogy elvisznek valamit, stb?


Mert nehogy már apa hülyesége miatt az én dolgaimat elvigyék, amit saját pénzemből vettem (300 000 forintos tv, fél milliós számítógép..stb)


Kell félnem? Mert akkor fogom magam és Vasárnap este kiköltözök nagyszüleimhez, pár nap múlva pedig vissza, és addig elviszem itthonról a cuccaimat.



2016. nov. 11. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Vidd.

Legalább nagyid örülni fog neked.

2016. nov. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem nem iróniából mondtad. Igen, ők örülnek nekem, ha ott vagyok. :)


Apám hülyesége miatt az én cuccaimat biztosan nem hagyom hogy elvigyék. Amire én magam kerestem meg a pénzt.

2016. nov. 12. 00:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Komolyan gondoltam. Nagyanyám mindig örült, ha nála voltam. Volt, hogy 3 napig nála aludtam és próbáltam nem a terhére lenni, de örömében még tortát is sütött 86 évesen.


Én azért beszélnék apámmal is, hogy ez mégis mit jelent.

2016. nov. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami a tiéd, azt amúgy sem vinnék el.

Ha a cégnek van tartozása, akkor a cég dolgait viszik.

2016. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1,#3, akkor bocsi. :)


Nem tudom mi legyen, mert én belehalok ha apám hülyesége miatt az én saját dolgaimat lefoglalják mert hogy apám házába van, ami az idióta cége székhelye.

2016. nov. 12. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Megannyiszor volt rá példa, hogy valaki milliárdos károkat okozott és meg kellett volna fizetnie, de a gyerekére íratta előtte a vagyonát és ezért nem tudták végrehajtani rajta.
2016. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!