Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nemzeti dohányboltba miert...

Nemzeti dohányboltba miert nem kérték el a személyim?

Figyelt kérdés

18 éves agyok és az egyik haveromat bekísértem a dohanyboltba cigit venni. Tőle rögtön kérték a személyit (ő is 18), de tőlem nem kérte senki semmit. Lehet azért mert ő vásárolt csak? De elvileg 18év alattiak rá sem nézhetnek még a boltra sem, nemhogy bemehessenek. Pedig nem nézek ki 18nak.


Szerintetek mi lehetett ez?

Fiú vagyok, ez eladó lány volt hm :D



2016. nov. 13. 23:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem? Mert többségben leszharják, csak hagyd ott a lövét a túlárazott cigijükért..:D Amúgy aki teheti, inkább külföldön vegye, mert sokkal olcsóbb! Én Marlboro-t szívok és annyiért veszem, amennyiért idehaza egy doboz Hungáriát se kapnék. Érdemes elgondolkodni ezen.
2016. nov. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%
Hol veszed? Pestről menjek romániába venni?
2016. nov. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg öregnek nézel ki. Miért nem használsz arckrémet?
2016. nov. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
Lehet, hogy te eléggé Nemzethynek néztél ki és nem kellett bizonyítanod.
2016. nov. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

#11: "Amúgy aki teheti, inkább külföldön vegye, mert sokkal olcsóbb!"


Aki teheti, az tudja, hogy külföldön mennyi, és így ott fogja megvenni, a többi meg nem fog azért külföldre kimenni, hogy vegyen cigit olcsóbban, mert annak meg semmi értelme.

2016. nov. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Bizony, sajnos azt kell hogy mondjam, túl öreges vagy és/vagy nem tetszettép az eladólánynak, de lehet, hogy észre sem vett. :)
2016. nov. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ede1219 ***** válasza:
58%

"Ha nem múltál el 18 vagy az eladó kérésére nem tudsz felmutatni okmányt akkor megtagadhatja a kiszolgálást és kiküldhet a boltból,"


Nem megtagadhatja, hanem meg kell tagadnia, de még az üzletben lévő nagykorúakat sem szolgálhatja ki addig, míg a kiskorú nem távozik.

2016. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17%
Ježus Maria, hogy Magyarországon mennyi ostoba törvényetek van.
2016. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet idősebbnek nézel ki. Én is jártam így. 19 évesen alkoholt vettünk a haverokkal, és tőlem nem kérték el a személyit, csak a többiektől. Már akkor is hatalmas szakállam volt. :D
2016. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!