Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vásárlástól való elállásnál...

Vásárlástól való elállásnál személyesen is visszavihetem az internetről rendelt terméket?

Figyelt kérdés

Webáruházból rendeltem egy monitort, a 14 nap még nem telt le.

Úgy tudom, hogy személyes vásárlás esetén nincs ilyen elállási jog, tehát nem baj, ha személyesen vinném vissza az interneten megvásárolt terméket, és nem postán küldve?

(Lehet hogy egyértelmű a válasz, de biztosra szeretnék menni).



2016. nov. 15. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a bolttal beszéld meg!

Van, ahol nem baj, de én pld. a nyáron vettem egy órát, amit vissza akartam adni, és nem volt lehetőség személyes visszaadásra, postán kellett visszaküldenem.

2016. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük. Főleg ha nem kell sokat utaznod. Én garanciális javítást intéztem el így: vittem a gépet, memória csere, teszt és már kész is. Amúgya futárt nekem kellet volna fizetnem. Üdv!
2016. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!