Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszavihetem/elállhatok a...

Visszavihetem/elállhatok a vásárlástól, ha a ma délután vásárolt öltönynadrág (full új, címkés) mégsem jó színben, az otthoni öltönykabáthoz?

Figyelt kérdés

Kicserélni másra biztosan nem tudom az üzletben, mert ez az 1 volt, ami méretben jó, de 11eFt volt és szeretném visszakapni a pénzt. :(

Szerintetek van lehetőségem erre?



2016. júl. 14. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ezt nem ártott volna tisztázni a boltossal, hogy csak akkor viszed el, ha visszahozhatod, ha valamiért nem felel meg. Így biztosan feszültségmentesen meg tudtad volna oldani. Így lehet, hogy nem fog örülni neki, de mintha úgy emlékeznék, hogy vissza kell adnia az árát, de ezt nem merem biztosra írni.
2016. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
Szerintem próbáld ki, ha rendesek, akkor szívózás nélkül visszaadják a pénzt. Blokkot vigyél! Meg mondjuk egy öltönyboltban vetted, akkor megértik, hogy ez így nem passzentos.
2016. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem kötelesek visszavenni, csak a "jófejségen" és az ügyfélbarát hozzáálláson múlik, hogy visszaveszik-e.
2016. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
nem kötelesek ilyenre
2016. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem interneten vásároltad, és egyébként nincs minőségi kifogás (a szín nem az), akkor nem kötelesek visszaadni a pénzt.


Egy próbát persze megér, de kikényszeríteni nem tudod.

2016. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Csak megerősíteni tudom: amennyiben nem interneten vetted vagy nem minőségi hibás, nem kötelesek sem kicserélni, sem visszaadni a pénzt.


Simán mondhatják, hogy ha Neked ennyire fontos - ami érthető - akkor miért nem vitted magaddal az öltönykabátot?

2016. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

OFF.

Na, megérkezett a szünidős lehúzó banda... Csapatostul jönnek és teljesen mindegy, hogy mit ír az ember, hordában megjelennek és azzal "szórakoznak", hogy lehúzzák mindenkinek a hasznos válaszát. Óvodás színvonalú játék... Jó éjszakát gyerekek, remélem, mára jól kiszórakoztátok magatokat. Hogy a gonosz manó törné el a kezeteket...:D

ON

2016. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!